Google překladač: English Deutsch
s dlouholetou tradicí

Nová termokamera FLUKE TIS s nechlazeným mikrobolometrickým (FPA) senzorem s rozlišením 120 × 120 pixelů doplňuje stávající nabídku termokamer FLUKE o přístroj pro měření a zobrazování teplotních polí v méně náročných aplikacích. Robustní širokoúhlá termokamera Fluke TiS je optimalizovaná pro diagnostiku stavebních konstrukcí. Je vybavena plnobarevným LCD displejem a má zvýšenou teplotní citlivost <= 0,1 °C (100 mK). Fluke TiS je ve své kategorii špičkovým a cenově nejdostupnějším přístrojem vyhovujícím navrhovaným normám RESNET pro infračervená zařízení. Jde o jedinou termokameru v této třídě, která umožňuje ruční ostření. Oceňované provedení s třemi ovládacími tlačítky usnadňuje intuitivní obsluhu a navigaci v přehledném menu. Termokamera je ideální nástroj pro monitorování teplotních polí stavebních konstrukcí a procesů. Technické parametry a velmi příznivá cena předurčují tento přístroj k častému používání v široké škále stavebních diagnostik. Spolehlivost, provozní odolnost a snadné ovládání ocení pracovníci stavebního dozoru, technici HVAC, energetičtí auditoři, izolatéři instalatéři, elektrikáři, projektanti, konstruktéři a mnozí další.

Tester izolačního odporu Fluke 1555 a přepracovaný model 1550C umožňují digitální testování izolace až do 10 kV, což z nich činí ideální přístroje pro širokou škálu vysokonapěťových zařízení, například rozvaděče, motory, generátory a kabely. Testery izolace Fluke si nyní dokáží poradit s celým rozsahem testovacích napětí specifikovaných v normě IEEE 43-2000 a nabízí tříletou záruku spolu s bezpečnostní kategorií CAT IV 600 V, což představuje nejlepší hodnotu ve své třídě. Díky ukládání naměřených hodnot a počítačovému rozhraní představují modely 1555 a 1550C dokonalé přístroje pro použití v programech preventivní nebo prediktivní údržby určených k identifikaci potenciálních závad zařízení, ještě než k nim dojde.

 

Představte si, co byste stihli udělat, kdybyste mohli být na dvou místech najednou? Nový digitální multimetr Fluke 233 True-rms s odnímatelným displejem nabízí naprostou flexibilitu v neobvyklých situacích při měření. Umístěte odnímatelný displej tak, abyste na něj dobře viděli, a multimetr tak, aby vám to při měření vyhovalo – již nemusíte zápasit s kabely ani s přístrojem, když se snažíte dostat jej na nepřístupná místa. Nyní můžete měřit na těžko dostupných místech, kde jsou stroje a panely fyzicky odděleny od nadproudového spínače nebo odpínače, nebo se používají v prostorech, kam je uživateli přístup zakázán, například v čistých provozech nebo v nebezpečných zónách.

 

Digitální multimetry Fluke 27 II a 28 II představují nový standard pro provoz v nepříznivých podmínkách a zároveň nabízejí možnosti a přesnost pro řešení většiny problémů s elektřinou. Oba multimetry jsou konstruovány v kategorii IP 67 (vodotěsné a prachotěsné), pro schválení MSHA (v řízení) a poskytují větší rozsah provozních teplot od –15 °C do +55 °C (při teplotě –40 °C je lze používat až po dobu 20 minut) a 95% vlhkosti. Jsou také konstruovány a testovány na odolnost vůči pádu z výšky 3 metrů. Nová řada multimetrů Fluke 20 je sestrojena pro měření v nejnáročnějších podmínkách.

 

Nový Vibrační tester Fluke 810 pomáhá k eliminaci neplánovaných odstávek výroby, prevenci opakujících se problémů a k stanovení prioritních oprav. Fluke 810 nabízí zcela nový přístup k vibračnímu testování. Unikátní diagnostická technika vám pomůže rychle odhalit mechanické problémy zařízení. Tento přístroj vám dává možnost být vždy o krok napřed před závadou. Jednoduše řečeno umožňuje udržovat věci v neustálém chodu.

 

Velice rychlý a výkonný je Fluke ScopeMeter serie 190. Tento přenosný ruční přístroj je vhodný pro aplikace s vyššími požadavky, které běžně zvládají pouze stolní osciloskopy. S šířkou pásma až do 200 MHz, 2,5 G vzorků za vteřinu a s pamětí o hloubce 27 000 bodů pro jeden vstup jsou vhodné pro techniky, kteří potřebují vysoce výkonný osciloskop v příručním a bateriovém provedení.
Plně barevný displej umožňuje snadnější identifikaci jednotlivých průběhů, zvláště když se zobrazuje velká amplituda nebo překrývající se křivky na displeji. Barevné popisky ke křivkám jsou jasně směrovány ke křivkám. Jasný a kontrastní displej je vynikající v různých světelných podmínkách. Jsou zaručeny 4 hodiny provozu z akumulátoru.

www.fluke.cz
 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news