Google překladač: English Deutsch

Rodina osobních vozů Fiat se minulý týden oficiálně rozrostla o nový sedan nižší střední třídy - Fiat Linea. První představení modelu bylo již na loňském istanbulském autosalónu a později se vůz s velkým úspěchem představil i na brněnském autosalónu. Fiat Linea je vytvořený v Centro Stile Fiat a svými rysy jasně dokládá svou příslušnost k rodině moderních modelů Fiat, které mají jednotný, avšak ladný a neotřelý vzhled. Design mluví sám za sebe: plynulé linie, kompaktní a imponující přední část s překrásnými kapkovitými světlomety, dynamický profil a přitažlivá zadní část vozu.

84_13.jpg

Vnitřním prostorem probíhají harmonické a ladné linie, které vytvářejí útulné a lákavé prostředí, v němž se člověk cítí ihned dobře. Interiér Fiatu Linea poskytuje dostatek prostoru a komfortu pro řidiče i pro posádku, přičemž velký důraz byl kladen na ergonomii a funkčnost.

Prostor
Extrémně velkorysé rozměry nového Fiatu Linea z něj dělají jeden z nejprostornějších vozů ve své třídě. Posuďte sami: délka rekordních 4,56 m, výška 1,49 m, šířka 1,73 metru, rozvor 2,6 metru a objem zavazadlového prostoru 500 litrů, který lze po sklopení zadních sedadel zvýšit až na 870 litrů.

Místa je pro každého dost a tak se i na zadních sedadlech pohodlně sveze i nadprůměrně vysoký pasažér. Sedadlo řidiče i volant jsou výškově nastavitelné a řízení vozidla je díky tomu i pro různě vysoké řidiče hračkou.

Výkon
Pod kapotou Fiatu Linea tepají moderní kultivované, výkonné a úsporné agregáty, které jsou připraveny reagovat na požadavky řidiče za každé situace. Benzínový motor 1.4 o výkonu 77 koní a dieselový motor 1.3 MultiJet 16v o výkonu 90 koní patří k nejlepším a nejoblíbenějším ve svých třídách.

Nejvýkonnější nabízený motor bude zástupcem nové rodiny zážehových motorů T-Jet. Motor 1.4 T-Jet 16v o výkonu 120 koní má vynikající výkonové vlastnosti, nízkou spotřebu paliva a dlouhou životnost. Díky turbodmychadlu je již od 1750 ot./min k dispozici skvělý točivý moment 206 Nm. Motor je tak velmi pružný, úsporný a současně poskytuje vysoký jízdní komfort. Ať si vyberete jakýkoli z nabízených motorů, vždy budete s jeho parametry spokojeni.

Technologie
Ve Fiatu Linea mají své místo i pokročilé technologie, které Vám usnadní a zpříjemní cestování. Stále více oblíbený systém Blue&Me™ vyvinutý ve spolupráci s firmou Microsoft Vám dovoluje spojit mobilní telefon s Vaším automobilem. Díky tomu budete moci hlasem vytáčet telefonní čísla, nechat si nahlas přečíst SMS zprávy či jen využívat výhod vestavěného hands-free.

V příhrádce na straně spolujezdce naleznete USB konektor, do kterého můžete připojit Váš MP3 přehrávač a poslouchat na cestách Vaši oblíbenou hudbu.

Dny otevřených dveří a další informace
Přijměte naše pozvání na bližší seznámení s naší novinkou ve dnech otevřených dveří, které proběhnou od 14. do 16. 9.2007 u všech autorizovaných prodejců Fiat.

Více informací o Fiatu Linea naleznete v informační sekci na webových stránkách www.fiat.cz/linea/. Pokud se chcete s novým modelem seznámit blíže, vstupte na stránku www.fiatlinea.cz, kde naleznete množství informací a fotografií a také prezentaci systému Blue&Me™.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news