Google překladač: English Deutsch

Fiat Fiorino bude nabízen ve třech verzích, které se už tradičně u Fiatu označují jako užitkový van, combi a panorama. Verze van je klasický malý 2místný užitkový automobil s objemem skříně 2,25 m3. Jeho výhodou je zejména velmi snadná ovladatelnost a manipulovatelnost, která se velmi dobře osvědčí zejména ve městech. Právě v tomto prostředí je velmi často potřeba naložit co největší množství zboží do co nejmenšího prostoru a kde již běžný osobní automobil nestačí kapacitou přepravního prostoru, při zachování operativy a snadného parkování.

Bez-zvu.jpg

Neméně zajímavá je verze Combi která tradičně slouží ke kombinované přepravě osob (4 osoby) a nákladu. Vůz je v kategorii N1 s možností odpočtu DPH. Novou kategorií v tomto segmentu je vrcholná verze Panorama která slouží k luxusní přepravě 5 osob a která zajisté osloví zejména rodiny se zájmem o prostornou a pohodlnou přepravu při zachování plně srovnatelného komfortu osobní ho vozu.

Samozřejmostí je možnost objednání takových doplňků jako je rádio s CD, bezdrátové provozování mobilního telefonu za jízdy na principu Bluetooth (systém Blue&Me vyvinutý ve společné kooperaci firem Fiat a Microsoft) nebo automatická převodovka. Verze combi a panorama budou zajímavými produkty do segmentu minivanů, kterému dnes v České republice dominují Škoda Romster a Ford Fusion. Nové Fiorino bude v České republice trh uvedeno ve třech vlnách, základní verze van v únoru, combi v březnu a panorama v září 2008.
www.fiat.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..