Google překladač: English Deutsch
20. výročí vzniku joint venture

Letošní rok je ve znamení 20. výročí založení společnosti Fanuc GE, která je joint venture společností FANUC LTD Japonsko a General Electric USA. Pro vyjádření těsného vztahu s firmou FANUC změnila evropská holdingová společnost pro CNC řídící systémy svůj název na Fanuc GE CNC Europe S.A.

B0713CNC---Fanuc-GE-logo.jpg

"Joint venture dvou společností v oblasti automatizace, který zahájil svou činnost před 20 lety, se díky společné vizi, předvídavosti a moudrosti Dr. Seiuemona Inaby a pana Jacka Welche rozvinul ve velký a velmi úspěšný podnik", řekl Pascal Boillat, prezident a výkonný ředitel společnosti Fanuc GE CNC Europe. "CNC systémy a pohony FANUC jsou dominující silou na globálním trhu CNC systémů. Díky velice těsné spolupráci naší evropské společnosti s firmou FANUC v Japonsku soustavně hledáme nové cesty k vyšší efektivitě našich zákazníků a poskytujeme řešení, která jim umožňují lépe využívat naše špičkové CNC systémy a další automatizační prostředky".
Na oficiální oslavě výročí vzniku joint venture v Charlottesville v USA řekl Dr. Ing. Seiuemon Inaba, čestný předseda společnosti FANUC LTD: "Díky dlouhodobému vztahu společností General Electric a FANUC se GE Fanuc těší trvalému růstu ve všech výrobních odvětvích včetně CNC systémů, hardwaru i softwaru. Díky nově získaným obchodním jednotkám z oblasti vnořených systémů se očekává další růst společnosti GE Fanuc".
GE Fanuc Automation je světovou špičkou v oblasti CNC řešení, automatizačního hardwaru
i softwaru a technologií vnořených systémů. Nedávné získání několika špičkových průmyslových společností v oboru vnořených řešení, které již dnes pracují
s technologiemi budoucnosti v oblastech obrany, aerokosmického průmyslu, komunikací, průmyslové automatizace, dopravy, lékařské techniky a mnoha dalších, vede k trvalé akceleraci růstové křivky obchodního podnikání.
Ucelené spektrum řešení GE Fanuc umožňuje našim zákazníkům zvyšovat kvalitu výrobků, regulovat náklady a omezovat odpad při maximální efektivitě využití stávajících investic. Zákazníci z takových oborů jako jsou biotechnologie, spotřební produkty, automobilový průmysl a infrastruktura se obracejí na společnost GE Fanuc díky její široké nabídce otevřených a odstupňovaných hardwarových i softwarových technologií, které jim pomáhají optimalizovat jejich podnikatelskou činnost.
www.fanucge.com

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news