Google překladač: English Deutsch

fabory-01- od srpna v nových prostorách

Fabory, specialista na spojovací materiál, má v Česku novou centrálu. Skladovací objekt s kompletním administrativním zázemím byl postaven v CTP parku v Brně-Šlapanicích v těsné blízkosti mezinárodního letiště. Fabory se tak v Brně přestěhovala sice o pár stovek metrů, nicméně v současné době disponuje výrazně většími skladovacími prostory.

Kromě objektu skladu však firma Fabory zprovoznila zcela nový skladovací celek, kterého základem je linka VanDerLande, která je dopravní tepnou a současně i mozkem celého skladovacího komplexu. Po návozu materiálu k naskladnění a zadání položek do systému linka rozveze jednotlivé materiálové komponenty ke konkrétním skladovacím buňkám, kde je operátoři vybavení ručními skenery umístí položky do přesně určené skladové buňky. Podobný proces je spuštěn po zadání objednávky k vyskladnění příslušného materiálu, kdy s pomocí válečkovo-pásového dopravníku je konkrétní množství objednaných položek obsluhou zasláno k expedici. Finální část linky pak zásilky zkompletuje, krabice zapáskuje, polepí etiketami a zašle po pásu k expedici ke koncovému zákazníkovi.

Tato nová skladová centrála je součástí 17 prodejen Fabory v Česku. Logistické centrum bylo dokončeno v srpnu 2011 s cílem kvalitněji obsloužit zákazníky v Česku, Slovensku, Maďarsku, Polsku a Rumunsku.

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce