Google překladač: English Deutsch

Škoda začala nabízet modely Fabia a Octavia v modernizovaném provedení modelového roku 2007. Dochází tak k některým technickým změnám a k zavedení nových prvků výbav. Všechny modely Fabia jsou nyní sériově vybaveny protiblokovacím brzdovým systém ABS spolu s MSR (regulace brzdného momentu motoru) a mechanickým brzdovým

model_190x1252.gif

asistentem Dual Rate. V nabídce pohonných jednotek pro modely Fabia Combi a Fabia Sedan nahradí benzinový motor 1,4 o výkonu 59 kW dosavadní benzinový motor 1,4 / 55 kW.

V modelovém roce 2007 se také mění paleta barevných odstínů. Metalické barvy béžová Cappuccino a šedá Anthracite vystřídají dosavadní béžovou Sahara a šedou Graphite. Místo žluté Lemon si zákazníci nově mohou modely Fabia objednat ve speciálním žlutém odstínu Sprint.

Vozy Škoda Octavia
Významnou novinkou u vozů Škoda Octavia je automatická aktivace varovných světel při prudkém brzdění. Tento systém se aktivuje při tzv. panickém brzdění, a upozorní tak ostatní řidiče na hrozící nebezpečí. Novinkou jsou také dvojité sluneční clony nebo signalizace zapnutí tempomatu. Nabídka mimořádných výbav se dále rozšiřuje také o vyhřívání zadních sedadel.
V případě, že je vůz vybaven palubním počítačem s velkým bodovým displejem Maxi-DOT, lze individuálně volit různá nastavení – např. odemykání pouze jednotlivých dveří a jejich automatické zamykání, akustickou signalizaci aktivace varovného zařízení proti krádeži, elektrické ovládání levého a pravého vnějšího zpětného zrcátka separátně a také automatické zavření střešního okna při dešti.

V nabídce pohonných jednotek pro modely Octavia a Octavia Combi vystřídá benzinový motor 1,4 o výkonu 59 kW dosavadní benzinový motor 1,4 / 55 kW. Motor 1,9 TDI PD / 77 kW lze objednat také ve verzi s bezúdržbovým filtrem pevných částic DPF. Paleta barev pro modelovou řadu Octavia (včetně modelu Octavia Tour) se rozrůstá o metalické barvy béžovou Cappuccino a šedou Antracite, které zastoupí béžovou Sahara a šedou Graphite.

Škoda Octavia Combi 4×4 je od modelového roku 2007 dostupná ve dvou stupních výbavy - základní 4×4 a vyšší 4×4 Elegance. 4×4 Elegance standardně obsahuje navíc např. tyto prvky výbavy: hliníková kola Helios, dálkové ovládání centrálního zamykání, přední mlhové světlomety, výškově nastavitelná přední sedadla s bederními opěrkami, dvouzónovou klimatizaci Climatronic, elektrické ovládání oken vzadu atd. Motor 1,9 TDI PD / 77 kW pro model Octavia Combi 4x4 lze navíc zvolit i ve verzi s bezúdržbovým filtrem pevných částic DPF.

Novinky připravené v modelovém roce 2007 pro vozy Škoda Octavia RS a Škoda Octavia Combi RS se týkají především vnějšího designu. Jsou to nové vnější barvy – žlutá Sprint a bílá Candy. Standardním prvkem výbavy jsou nyní tónovaná skla vnějších zpětných zrcátek.
www.skoda-auto.com

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news