Google překladač: English Deutsch

Jakmile se 24. - 28. října 2006 otevřou brány veletrhu EuroBLECH, bude tento přední veletrh ve svém průmyslovém sektoru znovu představovat místo setkání pro všechny, kdo se zabývají zpracováním plechů. V současné době si rezervovalo stánky 1 375 vystavovatelů ze 40 zemí, což představuje 98 %

bkjk.gif

výstavní plochy v 7 halách.
Veletrh konaný v tomto roce bude větší než kdy dříve, s více vystavovateli na rozšířené výstavní ploše celkem 75 000 m2. V porovnání s předchozím veletrhem, kdy své produkty a služby vystavovalo 1 332 společností z 31 zemí, nastupuje zřetelný trend vystavovatelů z celého světa. Účast východoevropských společností je tentokrát mnohem vyšší. Roku 2004 se řada východoevropských společností účastnila poprvé, nyní jsou na veletrhu hojně zastoupeny. Veletrh EuroBLECH 2006 rovněž vykazuje nadprůměrný nárůst vystavovatelů z Asie, zejména z Číny a Tchaj-wanu, a také z USA. Pokud jde o západoevopské země, došlo k dalšímu nárůstu účastníků z Itálie a Skandinávie. Německo představující zhruba 57 % z celkového počtu vystavovatelů má opět nejvyšší podíl z vystavujících zemí. Pokud se týká návštěvníků, očekávají organizátoři, společnost Mack Brooks Exhibitions, opět vysokou účast a ještě více zahraničních účastníků. Roku 2004 se veletrhu EuroBLECH účastnilo kolem 61 000 návštěvníků z 55 zemí. 
Tento rok se inovace a vylepšené vystavované produkty zaměřují na jeden hlavní cíl: maximalizaci produktivity. Důležitými faktory jsou vyšší kvalita, vyšší přesnost, kontrola nákladů a flexibilní systémy pro různé velikosti šarží. Kapacita inovací v tomto oboru se zdá být vyšší než kdy dříve. A jako přední mezinárodní veletrh odráží EuroBLECH oborové trendy, ukazuje nové trendy vývoje ve zpracování plechů a nabízí řešení aplikačních problémů šitá na míru. V každé oblasti, jako je například oddělení technologie formování, připojovací a urychlovací technologie, nástrojová technologie, zpracování dat nebo dokončené produkty, mohou návštěvníci objevovat především nejnovější stroje a systémy.
Oficiální přehled veletrhu, který bude k dispozici začátkem měsíce září, uvádí popisy a ilustrace od stovek vystavovatelů. Přehled veletrhu lze stáhnout na adrese www.euroblech.com, kde si můžete také objednat jeho tištěnou verzi.
Podle pořadatele, kterým je společnost Mack Brooks Exhibitions, se veletrh rozrostl do všech technologických oblastí. Profil veletrhu předvádějící celý technologický řetězec práce s plechy zůstal nezměněný.
www.euroblech.com.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news