Google překladač: English Deutsch

Skandinávii známe jako místo, kde se spojuje krásná příroda a vyspělý průmysl. Co je již méně známo, sídlí zde i velké vývojové kanceláře, díky jejichž engineeringu vznikají na celém světě nové farmaceutické, chemické a energetické provozy, vrtné plošiny pro dobývání ropy z mořského dna a další technologické celky, ale i dopravní stavby či vodohospodářské stavby.

sweco.jpg

K předním hráčům ve skandinávském regionu patří společnosti SWECO a MEC AS. Sweco s více než 3 800 zaměstnanci patří k největším poskytovatelům engineeringu, který tvoří 100 % obratu této společnosti a pokrývá všechny fáze a disciplíny vývojových procesů. Spolupracující MEC AS se specializuje na projektování technologických systémů s potrubími – pro farmacii, vrtné plošiny a obecně chemické provozy. Projektanti a konzultanti této společnosti řeší vše od konceptuálního designu, navrhují procesy, řeší problematiku P&ID, a výsledkem jsou 3D modely potrubí s vyřešeným namáháním a zvládnutou standardizací.

Tak jako v jiných oblastech jsou zde požadavky na rychlý, velmi detailní a přitom cenově efektivní návrh. Dosažení těchto standardů napomáhá využití pokročilých nástrojů a posledních poznatků v oblasti. Využívá se 3D modelování s vysokou mírou detailu. Zde se využívá především Autoplant a nástroje Bentley Systems, pro pevnostní analýzu Design Space či NavisWorks pro podporu týmové spolupráce a komunikace.

Společnosti SWECO a MEC AS pro pokrytí nových zakázek nyní hledají další specialisty – inženýry pro betonové a ocelové konstrukce, potrubní systémy, měřící techniku, strojní konstruktéry, speciality na vybavení budov i další. Šanci mají i konstruktéři z ČR, cesta z Prahy do sídla společnosti, norského Kristianlandu, trvá 4 až 6 hodin.
http://cad.ccb.cz/index.php?sec=rubrika&id_rubrika=11&id_zprava=7477#zprava_7477

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news