Google překladač: English Deutsch

Odpočítávání začalo. Za necelé čtyři týdny otevře své brány veletrh EMO Hannover 2007 a město se stane mekkou mezinárodního kovoobráběcího průmyslu. Výstavy se zúčastní více než 2 000 vystavovatelů z celého světa (26 z České republiky), kteří se zde představí se svými nejnovějšími produkty, službami a řešeními pro výrobní závody.

EMO2007.jpg

Vedle frézovacích strojů a obráběcích center patří k nejvýrazněji zastoupeným odvětvím na veletrhu odvětví přesného strojírenství. K nejvýraznějším trendům letošního roku v těchto odvětvích patří vysokorychlostní obrábění, zajištění přesnosti a bezpečnosti obráběcích a tvářecích postupů, výroba lehkých konstrukcí, automatizace, diagnostické a simulační systémy, zpracování nových materiálů, měření CT skenery a zvýšená efektivita nástrojů.

Přínos pro české firmy
Mezi 26 vystavovateli z České republiky bude také společnost LAO – průmyslové systémy, s.r.o. z Prahy, která se zaměřuje na laserové technologie.
Laserové technologie nachází stále větší uplatnění ve všech průmyslových oblastech. Firma LAO průmyslové systémy, s.r.o., jeden z předních českých výrobců a dodavatelů laserových technologií pro značení, řezání a svařování chce po úspěšné účasti na výstavě LASER 2007 v Mnichově pokračovat ve své zahraniční expanzi a předvede své novinky z oblasti značkovacích a gravírovacích laserů i v Hannoveru na veletrhu EMO. Obchodní ředitel Pavel Kořán k tomu řekl: “Firma LAO nabízí komplexní zákaznická řešení včetně automatizace a zakládacích systémů, popř. integraci do výrobních linek. Naší filozofií a snad i velkou výhodou je právě flexibilita a pečlivé naslouchání všem potřebám našich partnerů a věříme, že zahraniční trhy mohou být tou správnou výzvou." Vedoucí vývoje Miroslav Novák pak dodává: "V posledních letech jsme díky skvělému týmu zvládli spousty náročných aplikací a naše systémy jsou instalovány v mnoha nadnárodních výrobních společnostech. Laserové technologie nás baví a věříme, že zahraniční trhy nám přinesou nové podněty ke společnému růstu s našimi zákazníky."

Přípravy na EMO Hannover finišují také ve společnosti KOVOSVIT MAS, a.s. ze Sezimova Ústí, jak prozradil marketingový ředitel Miloslav Kafka: “Na letošním prestižním veletrhu se KOVOSVIT MAS bude v Hannoveru na stánku o velikosti 162 m2 prezentovat novou generací obráběcích strojů, které začal aktivně prodávat v loňském roce. Jedná se o stroj pro kontinuální pětiosé obrábění MCU630V-5X s novou aplikací paletové výměny umožňující zproduktivnit výrobní proces na tomto stroji a maximálně využít potenciál stroje. Druhým exponátem bude multifunkční soustružnicko-frézovací centrum MUTLICUT, které umožňuje kombinovat různé technologie výroby dílců a dokáže efektivně obrobit velmi složité dílce, a to například pro energetický či letecký průmysl.” Miloslav Kafka dále vysvětluje cíle a význam veletrhu pro společnost: “Naším cílem je na tomto veletrhu seznámit zákazníky s produktovým portfoliem, inovacemi a novými projekty. Oslovit nové zákazníky a seznámit je se zázemím vyrábějící firmy a vyhledání nových potenciálních distributorů z celého světa. Nebýt na tomto veletrhu znamená neexistovat na trhu obráběcích strojů."
Zvláštní veletrh pro mladé talenty – mechanické inženýrství – zaměstnání, které má sílu
Vzdělávací instituce VDW a DMG Training Academy budou ve spolupráci s 24 partnery představovat technologii naživo na ploše zhruba 1 200 m2 v hale číslo 25, stánek C 03. Průmyslová a obchodní komora ve spolupráci s Úřadem práce zde budou zájemce informovat o tom, jak se začít vzdělávat v tomto oboru, přičemž na případné otázky odpoví osobně zástupci vystavovatelů a učitelé. Účastníci kurzů a mladí konstruktéři seznámí návštěvníky s tím, jak vypadá jejich každodenní práce. Rovněž budou představeny stroje a roboty v akci, a nebudou chybět ani videoklipy a dokumentární filmy. K dispozici bude internetový portál VDMA “KIM – kariéra v mechanickém inženýrství”, zájemci se budou moci seznámit s nabízenými příležitostmi a učastmi na kurzech.
http://www.emo-hannover.de

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news