Google překladač: English Deutsch

Největší a nejvýznamnější mezinárodní setkání odvětví obrábění kovů EMO Hannover 2007 se uskuteční 17. - 22. září. Představí se zde všichni významní výrobci různých národů a všechny významné mezinárodní firmy nabízející výrobní techniku. Podle informací z března letošního roku se již přihlásilo 1 875 vystavovatelů z 39 zemí. Rezervovali si zatím 158 000 m² čisté výstavní plochy. Řada vystavovatelů si na rok 2007 pro svůj stánek zajistila větší plochu než při předešlé akci. Ve srovnání se začátkem roku 2005 je obsazena výrazně větší plocha.

8174.jpg

Na veletrhu EMO Hannover bylo při poslední akci 160 000 odborných návštěvníků z 82 zemí. Moderní výrobní technika, kterou prezentuje EMO, je základem veškeré průmyslové výroby. Určuje rovněž efektivitu a kvalitu produktů a výrobních procesů v mnoha průmyslových závodech. EMO proto oslovuje všechna velká průmyslová odvětví, jako strojírenství a investiční výstavbu, automobilový průmysl a jeho subdodavatele, vzduchotechniku a kosmickou techniku, jemnou mechaniku a optiku, loďařství, medicínskou techniku, výrobu nástrojů a forem, ocelářství a výrobu lehkých konstrukcí.
www.emo-hannover.de
EMO prezentuje všechny technologie, které se využívají při zpracování kovů. Jsou to především třískové a tvářecí obráběcí stroje jako srdce průmyslové výroby, přesné nástroje, zpracování povrchů, software a řízení veškeré výrobní techniky, automatizační systémy a komponenty, měřící, kontrolní systémy a systémy pro řízení kvality, stroje a systémy pro výrobu nástrojů a forem.
www.emo-hannover.de