Google překladač: English Deutsch
Zobrazovací technologie nové generace

CYBOOK Gen3 je unikátní zařízení založené na technologii elektronického inkoustu: E-ink. Tato malá „knížka“ o tloušťce neuvěřitelných 8,5mm Vám umožní vzít si kdykoli sebou celou Vaši knihovnu. Desítky, stovky nebo třeba tisíce knih můžete mít kdykoli u sebe a nebudou vážit více než 174g!

E-ink je postaven na technologii speciálních tekutých krystalů, které mění svou polohu pouze na elektrický impuls a v této nové poloze zůstávají až do dalšího impulsu.

CYBOOK Gen3 je velmi tenký, lehký a díky technologii elektronického inkoustu e-ink (někdy také označovaného elektronický papír) vydrží na jedno nabití neuvěřitelně dlouhou dobu. Zařízení spotřebovává většinu energie pouze při změně zobrazovaného obsahu (přetočení strany). Pokud přístroj zobrazuje stále stejný text, spotřebovává jen nepatrné množství energie. CYBOOK používá Li-Pol baterii s kapacitou 1000mAh, která umožní přečíst až 8000 stránek textu při plném nabití. Pokud tedy budete číst v průměru 320 stránek (překlopení) denně, vydrží Vám CYBOOK Gen3 na jedno nabití až 3 týdny.
CYBOOK se dokáže perfektně přizpůsobit každému uživateli – v nabídce je celkem 12 různých velikostí písma od těch nejmenších, díky kterým zobrazíte na jedné stránce nejvíce informací až po ty obrovské, které můžete číst, pokud máte slabší zrak.
CYBOOK nemá nouzi o obsah. Přístroj podporuje nejpoužívanější formáty pro čtení e-knih (MobipocketTM PRC, PalmDoc, HTML, TXT, PDF). Z internetu můžete stáhnout jak klasické e-knihy v HTML nebo TXT tak třeba uživatelské příručka v PDF. Není potřeba nic konvertovat, CYBOOK všechny tyto formáty podporuje přímo.

http://www.bookeen.cz/products/Cybook-Gen3/index.aspx