Google překladač: English Deutsch

Společnost ETA představuje nabídku nového sortimentu elektronářadí pod novou značkou ETAtool. Na stránkách společnosti www.etatool.cz najdete kompletní nabídku elektronářadí určeného pro hobby použití s vysokým standardem kvality. Nové výrobky mají za cíl uspokojit náročného kutila, domkaře, chataře i chalupáře. Značka ETAtool pro rozšířila sortiment výrobků tradiční české značky o další segment, při zachování všech výhod, které jsou pro ni typické.

pistole.jpg

Celý sortiment byl důkladně přezkoušen ve zkušebnách firmy ETA i ve státních zkušebnách, kde při náročných bezpečnostních a výkonnostních testech obdržel všechny certifikáty bezpečnosti, kvality a jakosti.
Přednosíi značky ETAtool je jednak síť odborných prodejců, která zaručuje širokou dostupnost výrobků, ale nechybí ani možnost poradenství, kdy jsou zákazníkovi k dispozici kvalifikovaní a zkušení prodavači jako zárukou odborného prodeje a správné volby. Ucelená nabídka obsahuje kompletní sortiment pro běžné použití.
Pro zákazníky byla vytvořena síť servisních středisek, snadno dostupných a dlouholetou praxí vyzkoušených. Také servisní technici jsou pravidelně školeni v mateřském závodu, odkud si přinášejí nejčerstvější poznatky o našich výrobcích.