Google překladač: English Deutsch

ELECTRA představuje inteligentní elektrokotel, s jehož pomocí nemusí být topení elektřinou drahé. Díky vlastnostem elektrokotle můžete topit úsporně a přitom velmi komfortně. Je opatřen PI regulací, která nedovolí přetápění kotle nad nastavenou teplotu. Např. Při nastavení teploty TV na 80 °C elektrické kotle mohou přetápět až na teplotu 96 °C, zatímco kotel ELECTRA topí nejvýše na 81,4 °C. ELECTRA spotřebovává jen nejnutnější množství elektřiny a šetří topné tyče.

ELECTRA nabízí široké možnosti nastavování kotle podle speciálních podmínek provozu či podle přání zákazníka:
- Nesporný finanční efekt přináší možnost nastavení různých výkonů pro ohřev OV a pro ohřev TUV.
- Rovněž možnost nastavení různých výkonů při sepnutém či rozepnutém signálu HDO přináší uživateli tepelný komfort a pohodu.
Kotel umožňuje nastavení doběhu čerpadla nejen podle času, ale i dle teploty v kotlovém tělese. Např. Z výroby je nastaven teplotní doběh 35 °C. Pokud dosahuje teplota v kotlovém tělese hodnoty 35 °C a více, oběhové čerpadlo pracuje. Klesne-li teplota pod tuto hodnotu, čerpadlo se vypne. Teplotní doběh má u elektrokotle zásadní význam: Kotlové těleso není tolik namáháno vlivem přehřívání a zbytkové teplo je vždy dokonale využito, což ve své podstatě vede k úspoře elektrické energie.
Samozřejmostí je ovládání kotle prostřednictvím prostorového termostatu nebo ekvitermního čidla. Napojení kotle na prostorový termostat a ekvitermní sondu vede k úspoře finančních prostředků za elektrickou energii.
Zařízení je vybaveno systémem autodiagnostiky. Vyniká schopností detekovat případnou poruchu a označit její druh. Uvedená funkce napomáhá rychlému a efektivnímu odstranění případné závady na kotli.
Kotel ELECTRA se vyznačuje:
- jednoduchou obsluhou
- spolehlivým a tichým provozem
- PI regulací
- rovnoměrným zatížením topných tyčí
- měkkým startem
- protizámrazová ochrana chránící nejen kotel, ale i celý topný systém a jiným

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news