Google překladač: English Deutsch

Konica Minolta představuje tři multifunkční černobílá zařízení s unikátní schopností hladce se integrovat do vašeho existujícího workflow. Trojice univerzálních zařízení bizhub s rychlostí tisku 36, 42 a 50 stran za minutu zvládá náročná vytížení ve společnostech všech velikostí, kde jsou vysoké požadavky na kvalitní a rychlý tisk.

Nový InfoLine design, který je v této produktové řadě použit napomáhá efektivnímu využití strojů bizhub 361/421/501. Ovládání zařízení je jednoduché a přehledné především díky centrálnímu dotykovému displeji, který nabídne kompletní menu pro nastavení stroje spolu se základními ovládacími prvky.

Dokončovací funkce jsou zcela všestranné díky kompaktnímu finišeru. Nabízejí pestrou škálu funkcí od třídění a sešívání přes děrování až po dokončování středovým sešíváním a vytváření brožur. Volitelný přihrádkový modul navíc umožňuje oddělit jednotlivé výstupy dokumentace (tisky, kopie, faxy) pro další efektivní práci. Díky novému tiskovému řadiči Emperon lze zařízení integrovat prakticky do jakékoliv infrastruktury, zajištěna je podpora Windows, MAC, UNIX, Linux, Citrix a další.

Perfektní kvalitu výtisků všech tří zařízení bizhub zajišťuje patentovaný polymerovaný toner Simitri, který v sobě spojuje ekonomickou i ekologickou stránku tisku. Kvalita tisku s patentovanými tonery Simitri je na vyšší úrovni než v případě běžných tonerů s drcenou náplní, Simitri navíc využívá stejnorodých částic, díky nimž mají výtisky větší ostrost. Homogenita částic spolu s jejich menšími rozměry pak nevyžaduje zapékání vysokou teplotou, což se promítá do úspory ve spotřebě energie a do možnosti použití širší škály tiskových médií.

Nadstandardní kvality dosahuje systém bizhub 361/421/501 při skenování a faxové komunikaci. Skenování do emailu, ukládání skenů na ftp server či do uživatelských boxů a možnost snímání do rozšířených formátů PDF, XPS a TIFF je pro všechna tři zařízení zcela všední záležitostí. Zároveň ovšem zahrnují také digitální fax, internet fax a IP fax, který umožňuje příjem faxů například z ostatních bizhub zařízení bez nutnosti platit vysoké telekomunikační poplatky.

Míru luxusu strojů bizhub 361/421/501 podtrhují jedinečné uživatelské boxy. Bezpečně uložené dokumenty mohou být chráněny díky pružnému právu přístupu s nabídkou definování boxu jako veřejné, skupinové či individuální úložny, to vše s možností nastavení přístupového hesla.

Pokrokovost systému multifunkčních černobílých zařízení bizhub 361/421/501 potvrzuje i podpora nejnovějšího mezinárodního bezpečnostního certifikátu ISO 15408 EAL3. Bezpečnostní balíček znemožňuje neautorizovanou manipulaci s citlivými údaji ať už v případě uložených dokumentů či u dokumentů připravených na vytištění. Využít lze také biometrické autentizace založené na vyhodnocování obrazu krevního řečiště prstů anebo jednoduchou autentizační kartou.

Zařízení bizhub 361, bizhub 421 a bizhub 501 garantuje vysoce profesionální přístup k citlivým kancelářským úkonům a zajišťuje moderní business se schopností vyhrát.