Google překladač: English Deutsch

Ve dnech 6. až 8. dubna 2005 se v pražském hotelu Diplomat Praha uskutečnil již osmý ročník mezinárodního fóra logistiky a dopravy EASTLOG 2005 pořádaný společností Atoz Event. Fórum nabídlo jedinečnou příležitost k upevnění kontaktů, ke sdílení zkušeností, výměně názorů a umožnilo seznámit se s logistickými trendy posledních let. Organizátoři připravili pestrý třídenní program fóra, který nabídl zcela profesionální pohled a informace pro developery, investory, supply chain managery a odborníky se zaměřením na spedici, skladování, distribuci či informační technologie. Vedle maratonu přednášek na konferenci a workshopech mohli účastníci volně navštěvovat veletrh, logistics providers fórum, odborný workshop CzechTrade a SAP ČR, společně si prohlédnout významná logistická centra nebo strávit příjemný večer na business mixeru v jedinečných prostorách Národního technického muzea.
K největším lákadlům programu bezesporu patřilo několik paralelně probíhajících konferencí a workshopů tematicky zaměřených na aktuální informace na logistickém trhu. Konference zahájilo Ministerstvo dopravy České republiky společně s Jitkou Hanzlíčkovou (CzechTrade) a Janem Rančákem (CzechInvest). Po úvodním konferenčním bloku následovala panelová diskuse s podtitulem Outsourcing vs. insourcing aneb Jak nalézt optimální logistické řešení. Mezi diskutujícími se představili například Zdeněk Kašpar (Kimberly-Clark), Lucie Kučerová (Optimum Distribution), Václav Procházka (BILLA) anebo Viktor Hradil (AHOLD Czech Republic). Odpolední konferenční blok byl zaměřen na logistické parky a developerské trendy, ale i na otázku pojištění a financování logistických center. K probíraným tématům patřila například centralizovaná distribuce zemí střední Evropy v podání pana Seana Feeneyho ze společnosti Electro World anebo diskusní blok Jak může vaše vlastní logistické řešení ve střední Evropě být výhodnou investicí, ve kterém vystoupil Karel Stránský (Colliers International) či Remon L. Vos (CTP Invest).
Nezapomenutelnou atmosférou vynikal EASTLOG business mixer, další bod programu osmého fóra logistiky a dopravy, který přivítaly jedinečné prostory Národního technického muzea v Praze. VIP logistický večer přivítal více než 220 hostů a nabídl poutavý program soutěží a zábavy. Oblíbená návštěva významných logistických areálů se uskutečnila poslední den. Účastníci společně s organizátorem navštívili DC Delvita, farmaceutický velkoobchod Alliance Unichem, centrální překladiště PPL CZ, centrální sklad UTC, skladový areál BT Česká republika a ČSA CARGO terminál.
Fórum EASTLOG se těšilo i nebývalému zájmu sponzorů. Zlatými sponzory se stal přední dodavatel manipulační techniky BT Česká republika a společnost GEFCO Česká republika zajišťující komplexní logistické služby mimo jiné i pro kolínský závod TPCA. Scania Czech Republic, D.H.S. a Psion Teklogix byly stříbrnými sponzory. Společnost Barco zajistila mobilní internetové řešení pro všechny účastníky akce. EASTLOG 2005 přivítal 45 vystavovatelů, 180 účastníků konferencí a více než 400 návštěvníků veletrhu. Celkově se akce zúčastnilo více než 700 logistických odborníků nejen z České republiky, ale z celé Evropy. K zúčastněným zemím patřilo například i Slovensko, Polsko, Rakousko, Nizozemsko či Velká Británie.
www.eastlog.cz

208eastlog.jpg

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..