Google překladač: English Deutsch

Pro manažery i zaměstnance na všech úrovních je dnes e-mailová komunikace nedílnou součástí každodenních činností a očekává se, že její význam poroste. Dle průzkumu trhu Radicati Group („Email Statistics Report, 2014–2018") by počet pracovních e-mailů měl do roku 2018 vzrůst o dalších 28 %. Psaní e-mailů zabírá hodně času a není až takovou otázkou, co chceme komunikovat, ale jak to formulovat.

star1

Většina e-mailů obsahuje řadu témat, která už byla dříve sdělována. Nyní můžete využít efektivního pomocníka, který navrhuje opětovné využití existujících informací, nemusíte tedy každý den znovu a znovu formulovat věty při psaní e-mailů. Ušetří to spoustu času, který můžete využít k jiným činnostem.


Cenu za inovace v oblasti IT v kategorii řízení kanceláře získal na veletrhu Cebit 2016 v německém Hannoveru program MindReader pro Outlook. Tento zásuvný modul od STAR Group navrhuje uživatelům programu Outlook texty na základě předchozích e-mailů, čímž zjednodušuje a zrychluje formulaci vět. Ať už je obsahem e-mailů cokoliv, s tímto modulem je psaní zpráv rychlejší, efektivnější a přesnější.


MindReader pro Outlook je ideální pro malé a střední společnosti: uživatelé mohou jeho výhod začít využívat okamžitě po instalaci a hned od prvního e-mailu mají k dispozici návrhy textů. Nejsou zapotřebí žádná školení ani sběr a správa typických formulací či textových modulů – MindReader se totiž průběžně automaticky učí z odeslaných elektronických zpráv a v okamžiku instalace již zná texty všech dříve odeslaných e-mailů. Právě tyto schopnosti přesvědčily porotu složenou z významných profesorů, odborníků na IT, výzkumníků a novinářů.
„Mezi tvůrci technické dokumentace jsou již naše automatizační nástroje pro práci s textem dobře zavedené," říká Josef Zibung, generální ředitel STAR Group. „Plugin MindReader pro Outlook nyní přináší profesionální technologii formou jednoduchého a efektivního řešení i do kancelářského prostředí. Této inovace využije každý, kdo píše e-maily, takže je určena prakticky komukoli."


star2Technologie MindReader je již řadu let známa editorům technické dokumentace, právníkům a dalším profesionálům, kteří píší texty, ve kterých jsou jednotná terminologie a konzistentní formulace důležitým hlediskem. Editor či právník během své práce dostává automatické návrhy vět či jejich částí na základě rozepsaného textu, který tak dokončí rychleji a výsledek bude konzistentní a přesnější, neboť může snadno čerpat z dřívějších textů.


MindReader pro Outlook nabízíme formou samostatné či firemní licence. Samostatnou licenci lze zakoupit v e-shopu společnosti STAR Group na shop.star-group.net. Na stejných internetových stránkách si můžete objednat i 10denní bezplatnou demoverzi.
Více informací o modulu MindReader pro Outlook naleznete na adrese:


www.star-group.net/mindreader-for-outlook

 

O ceně za inovace v oblasti IT
Od roku 2004 uděluje Initiative Mitteltstand (SME Initiative) výroční ocenění za inovace v oblasti informačních technologií. Nezávislá porota vyhodnocuje předložená řešení z hlediska jejich inovačního potenciálu (inovace, zralost produktu a další orientace), přínosů (rozpoznatelný přínos, dopad na ziskovost, zvyšování efektivity) i jejich vhodnosti pro malé a střední společnosti (jejich relevance pro tento segment, praktičnost a implementace).
Více informací o ceně za inovace v oblasti IT naleznete na adrese:
http://www.imittelstand.de/innovationspreis-it/2016

 

Vlastnosti našeptávače MindReader pro Outlook v kostce


- Jednoduchá instalace a plná integrace v programu Microsoft Outlook.
- Dostupný jako licence pro jednotlivce i multilicence pro firmy.
- Inteligentní našeptávač se schopností vlastního učení.
- Bez nutnosti definovat či spravovat standardní formulace.
- Na základě návrhu našeptávače můžete přijmout výraz, větu či celý odstavec.
- Návrhy můžete přijmout myší či klávesovou kombinací.
- Kontext návrhu je vždy k dispozici (odstavec či celá zdrojová e-mailová zpráva).
Uživatel může nastavit minimální kvalitu textových návrhů našeptávače.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news