Google překladač: English Deutsch

Po úspěšné integraci na mnoha jiných trzích – jako je německý, asijský, trh USA a japonský trh – bude i evropský trh rozvíjen společným úsilím. DMG a MORI SEIKI spojují své aktivity v České a Slovenské republice od 1. 5. 2012. DMG / MORI SEIKI Czech odpovídá za celý prodej & servis a podporu celého produktového portfolia obou těchto výrobců.

dmg-mori

 S centrálou v Brně (Česká republika - CZ) a se svými aplikačními, prodejními a servisními centry v Praze (CZ), Plané nad Lužnicí (CZ), v Trenčíně (Slovenská republika - SK) a v Povážské Bystrici (SK), DMG / MORI SEIKI Czech stanovuje průmyslový standard špičkových technických služeb při realizaci produktů a nabídce řešení pro jakoukoliv zákaznickou výzvu. S téměř 60 zaměstnanci dokážeme v České a Slovenské republice poskytnout tu nejlepší podporu pro všechny výrobní činnosti. Naše spojená a vylepšená hustá servisní síť umožňuje poskytovat komplexní technickou podporu, a tím snížit vaše náklady na servis.

“Konzistentní trhová orientace a technologické prvenství našich produktů jsou faktory našeho úspěchu.” říká Ing. Jiří Marek, jednatel DMG / MORI SEIKI Czech“. Naši vysoce motivovaní zaměstnanci DMG / MORI SEIKI mají ambici postavit se čelem náročným výzvám, a poskytnout našim zákazníkům ta nejlepší řešení ve své třídě. Můžou se spolehnout na silnou prodejní a servisní organizaci s vysoce kvalitními technologiemi.”

Pod vedením pana Ing. Jiřího Marka DMG / MORI SEIKI Czech zastřešuje 2 regiony:
• Českou republiku
• Slovenskou republiku

S komplexními službami, mezi které patří i poradenství a podpora při aplikaci stroje v konkrétním prostředí, technické řízení a provozní podpora, DMG / MORI SEIKI zabezpečuje komplexní řešení pro jakékoliv potřeby zákazníka. V technologických střediscích se naživo předvádějí nejnovější technologie a školící zařízení. Naše dobře vybavené technické a aplikační středisko nabízí školení jak pro začínající, tak i pro pokročilé uživatele v oblasti CNC a CAD / CAM technologie obrábění kovů.

Svými 37 technologickými středisky v Evropě DMG / MORI SEIKI nabízí našim zákazníkům významné přínosy v podobě vysoce kvalitní technologie spojené s komplexní sítí prodejných a servisních služeb.

S více jak 30 zaměstnanci servisu a místní servisní službou Hotline, které jsou v pohotovosti nepřetržitě 24 hodin denně / 7 dnů v týdnu, DMG / MORI SEIKI Czech zaručuje pomoc a podporu při řešení všech servisních potřeb kdykoliv se vyskytnou.

I když DMG a MORI SEIKI jsou dobře známé dodávkami highend, kvalitních CNC soustruhů, obráběcích center, nejmodernějších 5osých strojů, Turn&Mill a Mill&Turn, jakož i ultrazvukových a laserových technologií, obě tyto firmy pracují taky na rozšíření nabídek strojů pro začínající uživatele. V segmentu ekonomických soustružnických a frézovacích strojů DMG / MORI SEIKI nabízí řadu ECOLINE. Tato řada strojů vychází z myšlenky poskytnout uživateli běžný vysoce kvalitní standard důsledným uplatněním standardizace, a spolehlivou konstrukci stroje při bezkonkurenčním poměru ceny k výkonu. Klíčové oblasti aktivit “Soustružení", “Frézování“, “ULTRASONIC“ a “LASERTEC“ jsou doplněny automatizačními a softwarovými řešeními pro obráběcí stroje.

GILDEMEISTER AG a MORI SEIKI Co.Ltd., dva globální výrobci obráběcích strojů, úzce spolupracující na českém a slovenském trhu a na mnoha jiných trzích po celém světe. Strategické partnerství mezi skupinou GILDEMEISTER a MORI SEIKI Co.Ltd. zahrnuje výrobu, nákup, výzkum a vývoj, jakož i prodej a servis na vybraných trzích, a obstarávaní financování pro zákazníky.

Společná integrace na českém a slovenském trhu se zpečetí v termínu 10. – 14. září 2012 v pavilonu P na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, kde na jednom místě, o velikosti 205 m2, se představí společná produkce obou společností jako celek.

www.dmgmoriseiki.com

 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news