Google překladač: English Deutsch

Nové univerzální digitální displeje společnosti Siemens jsou určeny pro zobrazování procesních veličin získaných ze vzdálených míst v dané aplikaci. Přístroje Sitrans RD100 a RD200 je možné použít v kombinaci se všemi typy snímačů fyzikálních veličin s proudovým výstupem 4 až 20 mA a lze je snadno nastavit i programovat. Sitrans RD100 je digitální displej LCD, napájený prostřednictvím proudové smyčky s hodnotou 4 až 20 mA. Obsluha přístroje je velice jednoduchá - nastavení se provádí pouze ve dvou krocích, aniž by bylo nutné proudovou smyčku přerušit. Naměřená data jsou zřetelně zobrazena na displeji o výšce 25,4 mm (1 palec). Přístroj má po doplnění o polní instalační skříňku vysoké krytí Nema 4X (IP67) a díky ochraně typu Exi je použitelný v prostředích s nebezpečím výbuchu (tzv. jiskrově bezpečné zařízení).

Sitrans-RD100_RD200e300dpi.jpg

Sitrans RD200 je univerzální panelový přístroj pro rozsáhlou řadu vstupních signálů, například pro proudové a napěťové signály nebo signály z termočlánků a odporových teploměrů. V případě potřeby jsou k dispozici dvě výstupní relé pro signalizaci nebo jednoduchá řízení procesů. Na rozdíl od typu RD100 má Sitrans RD200 vlastní napájecí zdroj a vysoce svítivý displej LED.

Přístroje jsou schopny napájet vstupní proudovou smyčku 4 až 20 mA, nebo pracovat ve funkci převodníku přirozených signálů na unifikovaný výstup 4 až 20 mA. Displeje Sitrans RD100 a RD200 jsou vhodným doplňkem sortimentu procesní instrumentace společnosti Siemens a umožňují jednoduchá řešení řady běžných úloh z oboru automatizace technologických procesů.
http://www.siemens.cz