Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

USB? uEye®! Ethernet? uEye®!

Německá společnost IDS Imaging Development Systems GmbH, specializující se na vývoj, výrobu a prodej průmyslových digitálních kamer, představí na veletrhu AMPER 2011, stánek číslo F002, model kamery uEye vybavený novým 1,3 megapixelovým CMOS senzorem (1280 x 1024) se systémem Global Shutter. Pokrokový obrazový senzor vyvinutý společností E2V kombinuje a spojuje výhody CCD a CMOS technologie, mezi které patří kromě vynikající citlivosti na světlo také věrnost při podání barev a především vysoká rychlost snímání v plném rozlišení. Nové modely kamer s uvedeným CMOS senzorem dosahují rychlosti snímání až 60 snímků za sekundu (s Ethernetovým rozhraním) nebo 25 snímků za sekundu (s USB 2.0 rozhraním).

Vzhledem k použití systému Global Shutter je velice snadné zachytit ostrost snímaného objektu i při jeho pohybu - jako protiklad na trhu běžně dostupných CMOS modelů vybavených systémem Rolling Shutter. V porovnání se srovnatelnými CCD modely jsou konstrukce a provedení kamer s CMOS senzory jednodušší, díky čemu je dosaženo lepšího poměru cena/výkon.

Navštivte nás na veletrhu AMPER a mějte tak jedinečnou možnost shlédnout v činnosti kamery vybavené novým CMOS senzorem při snímání vysokorychlostní scény.

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..