Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Německá společnost IDS Imaging Development Systems GmbH je předním světovým výrobcem digitálních průmyslových kamer. Pomocí široce rozšířených rozhraní USB 2.0 a Gigabit Ethernet jsou kamery velice jednoduše integrovatelné do jakéhokoliv systému. Značka uEye symbolizuje řadu kompaktních a cenově přijatelných digitálních kamer pro profesionální využití v různých aplikacích průmyslu, ve zdravotnictví, marketingu a v dalších zajímavých oblastech s využitím nasnímaného obrazu.

Kamery jsou rozděleny do několika typových sérií s možností připojení C-Mount objektivů, popřípadě i CS/S-Mount objektivů. Například kamery řady uEye LE jsou dostupné v různém provedení – zapouzdřené v plastovém krytu s C/CS-Mount závitem, board-level s adaptérem objektivu S-Mount nebo jen jako board-level vhodné především pro OEM aplikace. Komplexní softwarový balíček SDK, který je volně dostupný ke všem kamerám uEye, umožňuje jednoduchou integraci kamer do aplikací. Snímaný obraz je digitalizován přímo v kameře a přenášen do počítače bez nutnosti použití grabbovacích karet. V uEye kamerách jsou použity nejmodernější senzory CMOS s „rolling shutter“ nebo „global shutter“ a CCD senzory s „global shutter“ v barevném i černobílém provedení. Rozlišení kamer se pohybuje v rozmezí 640 × 480 (0,3 MPx) až 3840 × 2748 (10MPx) v závislosti na použitém typu senzoru.

Novinkou v sortimentu je miniaturní autofokusová kamera XS s osmimegapixelovým barevným senzorem, detekcí tváře, stabilizací obrazu, kompenzací protisvětla (backlight) a dalšími funkcemi.
www.abbas.cz
 

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..