Google překladač: English Deutsch

DIMAS B 645 Řada výrobků série 600 byla vyvinuta zejména pro dosažení kompatibility s třífázovými elektrickými a hydraulickými vrtačkami. Tyto vrtáky jsou vysoce účinné, protože segmenty vrtáků jsou vyráběny technikou vrstveného designu. Segmenty mají unikátní V-tvar, čím se dosahují optimální charakteristiky při začátku vrtání. Tato technika se vyznačuje umístěním co největšího tlaku na velmi malou plochu segmentu, co vede k přímému odkrytí diamantů. Unikátnost vrtáků řady Dimas 500  je dána kombinací jejich vysoké

blade_vrtak.jpg

účinnosti a extrémně široké škály jejich použití. Vrtáky mají kostru z diamantů a kovu, vyrobenou podle nejnovější technologie, čím se dosáhne jejich vysoké účinnosti. Pro dosažení nejlepších charakteristik jsou segmenty vrtáků této série stejně unikátní jako segmenty vrtáků série 600. Tak, jak je tomu u série 60, i u série 500 se segmentová technika vyznačuje umístěním co největšího tlaku na velmi malou plochu segmentu, co vede k přímému odkrytí segmentů.

Výrobní sortiment zahrnuje širokou škálu modelů s různými rozměry, které vyhovují většině požadavků při vrtání do kamene a do jiných stavebních materiálů.
Samozřejmostí je možnost opětovného nabroušení našich jádrových vrtáků. Při vrtání, vysocerychlostními vrtačkami je nejvhodnější použít naše tenkostěnné jádrové vrtáky B545.
www.dimas.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..