Google překladač: English Deutsch

ISCAR představuje upgrade svých původních destiček DO-GRIP pro upichování. Nová destička se vyznačuje otvorem chlazení procházejícím destičkou přímo až k řezné hraně. Destička byla konstruována pro upichování a zapichování na nerez ocelích a vysokoteplotních slitinových ocelích. Právě při obrábění těchto materiálů vzniká v místě řezu vysoká teplota. Dochází k adhezi obráběného materiálu a později k tvorbě nárůstků na břitu. Tento fenomén lze redukovat nebo až úplně eliminovat právě dostatečným přívodem chladící kapaliny až k řezné hraně. Při upichování a zapichování zpravidla utvářející se tříska ale právě zabraňuje přístupu chladící kapaliny do místa řezu.

JetCut_945_2_1.jpg

Právě zde je nová destička DGNC s přívodem emulze až pod utvářející se třísku ideálním řešením. Navíc i samotný prostup tepla do nástroje je snižován vnitřně chlazenou destičkou.
Materiály jako titan, inconel nebo austenitické oceli inklinují ke zpevňování během procesu obrábění a navíc utvářejí dlouhé kroucené třísky.
Dostatečný přívod chladící emulze snižuje opotřebení a vymílání břitu.
To samozřejmě zvyšuje životnost nástroje a umožňuje dosahovat lepší drsnosti obráběného povrchu. Přívod chladící kapaliny lze přivést do používané planžety pro hluboké zapichování DGFH-C používané ve standardním upínacím bloku nebo přes upínací blok SGTBU-C,
který je k tomuto uzpůsoben konektorem. V prvním období firma ISCAR nabízí destičky o šířce 3 a 4 mm se známými utvařeči typu C a J v konfiguracích jak neutrálního nastavení břitu či s nastavením pod úhlem.
Destičky DGNC jsou proto nejlepším řešením pro zapichování a upichování vysokoteplotních slitin a nerez ocelí.
www.iscar.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..