Google překladač: English Deutsch

Společnost Creative (Nasdaq: CREAF), světová vedoucí firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet, uvádí na trh novou webovou kameru certifikovanou pro provoz se Skype a vhodnou pro použití se Skype Video, nejnovějším rozšířením komunikačního softwaru Skype. Nová kamera s názvem Creative WebCam Instant Skype Edition je vybavena náhlavní soupravou s mikrofonem, softwarem a samostatným mikrofonem pro případ, kdy chce hovořit více lidí najednou. V krabici je také poukázka na 30 volných minut služby SkypeOut™ umožňující telefonovat prostřednictvím osobního počítače na pevnou linku nebo mobil.

kamera_1.jpg

„Skype hledá cesty jak zásadně zjednodušit způsob komunikace přes internet – prostřednictvím chatu, hlasu a nyní i videa. Creative sdílí tuto vizi,“ řekl James Bilefield, viceprezident Skype pro rozvoj obchodu. „Naše partnerství s Creative je důležité v tom, že pomáhá zjednodušit a zefektivnit volání přes Skype Video.“

„Telefonická volání přes internet znamenají nový způsob komunikace. Naše webová kamera pro Skype přináší lidem průlomové, snadno použitelné řešení pro komunikaci a sdílení zážitků,“ uvádí Jean-Marc Dupuis, generální ředitel Creative Labs Europe. „Skype díky jednoduchosti své nové služby jistě vytvoří velký zájem o videotelefonování. Jsme potěšeni tím, že se nám povedlo nabídnout naši webovou kameru certifikovanou pro použití se Skype už v den ohlášení nové služby.“

Skype dostupné ve 27 jazycích se používá téměř ve všech zemích světa a skypování se stalo globálním fenoménem. Poslední verze tohoto softwaru má ještě jednodušší rozhraní umožňující lidem snadno vidět svou rodinu, přátele a kolegy a hovořit s nimi.

Díky stále rostoucímu počtu lidí komunikujících on-line vzrostl za poslední dva roky prodej webových kamer v Evropě o 139 procent a zatím nejsou žádné známky toho, že by se měl začít zpomalovat.

The Creative WebCam Instant Skype Edition
Webová kamera certifikovaná pro provoz se Skype je vybavena pokročilým CMOS-sensorem, který může snímat video v rozlišení 352 x 288 pixelů s frekvencí 30 snímků za vteřinu. Má univerzální podstavec, díky němuž se dá umístit prakticky kamkoliv. Její zapojení a užívání je rychlé a snadné. K balení je připojen obsáhlý softwarový balík pro správu a úpravu obrázků. Kamera je tak perfektním doplňkem pro Skype 2.0.