Google překladač: English Deutsch

Společnost Sandvik Coromant uvedením víceúčelového nástroje CoroPlex™ MT na trh zavedla nový standard, který spojuje celou řadu výhod nabízených zákazníkům pro operace vykonávané pomocí nejnovějších obráběcích strojů. CoroPlex MT je kombinací dvou vítězných koncepcí spojených v jednu – CoroMill 390 a CoroTurn 107. Je využíván buď pro rotační aplikace jako efektivní nástroj pro frézování – nebo využívá dvou různých břitových destiček CoroTurn 107 nastavený v řadě pracovních poloh při stacionárním použití v soustružnických aplikacích.

sandvik_1.jpg

Víceúčlový nástroj CoroPlex MT firmy Sandvik Coromant je konstruován pro prakticky neomezené použití všech pracovních poloh jednotlivých břitových destiček, které jsou možné bez použití speciálního software. Ačkoli CoroPlex MT je určen pro víceúčelové obrábění, lze jej snadno použít i na poněkud starších strojích pracujících se softwarem omezeným na obvyklé standardizované cykly.

CoroPlex™ MT je inovativní víceúčelový nástroj pro dokončovací obrábění obrobků prováděné na jedno upnutí s omezením prostojů obráběcího stroje. Rovněž se vzájemně doplňuje se zdvojenými nástroji CoroPlex TT, které mají dvě břitové destičky v jednom držáku a umožňují okamžitou změnu operace, a také s mini revolverovou hlavou CoroPlex SL se čtyřmi soustružnickými nástroji v jednom. Jedná se o jednoúčelové nástroje Sandvik Coromant určené pro víceúčelové obrábění.
http://www.coromant.sandvik.com/

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..