Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

sandvik_1.jpgSpolečnost Sandvik Coromant uvedením víceúčelového nástroje CoroPlex™ MT na trh zavedla nový standard, který spojuje celou řadu výhod nabízených zákazníkům pro operace vykonávané pomocí nejnovějších obráběcích strojů. CoroPlex MT je kombinací dvou vítězných koncepcí spojených v jednu – CoroMill 390 a CoroTurn 107. Je využíván buď pro rotační aplikace jako efektivní nástroj pro frézování – nebo využívá dvou různých břitových destiček CoroTurn 107 nastavený v řadě pracovních poloh při stacionárním použití v soustružnických aplikacích.

Víceúčlový nástroj CoroPlex MT firmy Sandvik Coromant je konstruován pro prakticky neomezené použití všech pracovních poloh jednotlivých břitových destiček, které jsou možné bez použití speciálního software. Ačkoli CoroPlex MT je určen pro víceúčelové obrábění, lze jej snadno použít i na poněkud starších strojích pracujících se softwarem omezeným na obvyklé standardizované cykly.

CoroPlex™ MT je inovativní víceúčelový nástroj pro dokončovací obrábění obrobků prováděné na jedno upnutí s omezením prostojů obráběcího stroje. Rovněž se vzájemně doplňuje se zdvojenými nástroji CoroPlex TT, které mají dvě břitové destičky v jednom držáku a umožňují okamžitou změnu operace, a také s mini revolverovou hlavou CoroPlex SL se čtyřmi soustružnickými nástroji v jednom. Jedná se o jednoúčelové nástroje Sandvik Coromant určené pro víceúčelové obrábění.
http://www.coromant.sandvik.com/
Conrad_2021_big square

Kalendář akcí

<<  Duben 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
25
2627282930  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021_01