Google překladač: English Deutsch

Systém CoroCut MB (mini tyč) se především soustřeďuje na vysoce přesné drážky v dírách od průměru 10 mm. CoroCut MB poskytuje široké rozpětí šířek břitových destiček od 0,7 mm pro drážky pro pojistné kroužky a také různé velikosti břitových destiček pro mělké ale i hluboké drážky, což jej činí velice všestranným. Navíc program nabízí břitové destičky pro soustružení a řezání závitů. Jedinečné nástroje CoroCut MB jsou charakterizovány snadnou manipilací a jednoduchou a přesnou výměnou břitových destiček upínaných z čelní strany pomocí šroubu a bez nutnosti vyjmout nástroj z revolverové hlavy stroje. Kromě toho mohou být břitové destičky využity pro všechny aplikační oblasti, obzvláště však pro operace v ocelích a korozivzdorných ocelích.

drazkovani.jpg

Vyvrtávací tyče jsou navrženy s vnitřním přívodem chladící kapaliny, která je pomocí dvou trysek nasměrována přímo na břit, aby byl zajištěn účinný odvod třísek i dostatečný odvod tepla.

Správné upnutí se systémem EasyFix
Mini tyče CoroCut MB v kombinaci s objímkami upínacího systému EasyFix jsou spolehlivým technickým řešením. Při použití tyčí s válcovou stopkou společně s objímkami EasyFix je zaklapnutí pružinou ovládané západky zárukou správného upnutí a přesného nastavení výšky špičky nástroje do osy hrotů. To má za následek zkrácení přípravného času a přiblížení výrobního času směrem k efektivnímu strojnímu času.

http://www.coromant.sandvik.com

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..