Google překladač: English Deutsch

Systém CoroCut MB (mini tyč) se především soustřeďuje na vysoce přesné drážky v dírách od průměru 10 mm. CoroCut MB poskytuje široké rozpětí šířek břitových destiček od 0,7 mm pro drážky pro pojistné kroužky a také různé velikosti břitových destiček pro mělké ale i hluboké drážky, což jej činí velice všestranným. Navíc program nabízí břitové destičky pro soustružení a řezání závitů. Jedinečné nástroje CoroCut MB jsou charakterizovány snadnou manipilací a jednoduchou a přesnou výměnou břitových destiček upínaných z čelní strany pomocí šroubu a bez nutnosti vyjmout nástroj z revolverové hlavy stroje. Kromě toho mohou být břitové destičky využity pro všechny aplikační oblasti, obzvláště však pro operace v ocelích a korozivzdorných ocelích.

drazkovani.jpg

Vyvrtávací tyče jsou navrženy s vnitřním přívodem chladící kapaliny, která je pomocí dvou trysek nasměrována přímo na břit, aby byl zajištěn účinný odvod třísek i dostatečný odvod tepla.

Správné upnutí se systémem EasyFix
Mini tyče CoroCut MB v kombinaci s objímkami upínacího systému EasyFix jsou spolehlivým technickým řešením. Při použití tyčí s válcovou stopkou společně s objímkami EasyFix je zaklapnutí pružinou ovládané západky zárukou správného upnutí a přesného nastavení výšky špičky nástroje do osy hrotů. To má za následek zkrácení přípravného času a přiblížení výrobního času směrem k efektivnímu strojnímu času.

http://www.coromant.sandvik.com

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news