Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Mitsubishi Fuso, značka divize Daimler Trucks, je prvním výrobcem nákladních automobilů, který vybavuje své vozy nejnovější generací radarů koncernu Continental s dalekým dosahem ARS 300. 6.dubna 2010 schválila firma Fuso tento výrobek segmentu Advanced Driver Assistance Systems (ADAS) divize Chassis and Safety do sériové výroby. Nákladní automobily značky Fuso tak nabízejí funkce Adaptive Cruise Control (ACC), Distance Warning (DW) a Active Mitigation Brake (AMB).

Třetí generace nabízí oproti předcházejícím systémům různé výhody: vedle vylepšeného snímání vzdálených oblastí je nová generace radarů, pracující se 77 GHz vybavena integrovaným snímáním bezprostředního okolí.
To představuje základ pro takové funkce vozidel, jako jsou inteligentní tempomaty – ACC – bez nutnosti použít přídavnou senzoriku pro blízké okolí. Kromě toho je ASR 300 vybaven funkcemi automatického spárování ve vertikálním a horizontálním směru, což značně zjednodušuje proces kalibrace.Nová generace radarů umožňuje realizaci rozšířených funkcí brzdění, jako je asistent nouzového brzdění.
 

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..