Google překladač: English Deutsch

06_clio_ripcurl_1.jpgClio by Rip Curl otevírá dveře do světa radosti a svobody. Svůdná a dynamická linie vozu Clio by Rip Curl, který vzešel ze spolupráce se známou společností Rip Curl zabývající se výrobou a prodejem potřeb pro surfaře a milovníky snowboardu, je umocněna speciálním ledově modrým odstínem laku a 16palcovými koly s disky z lehkých slitin. Vnitřní výbava je rovněž pojata ve sportovním duchu. Živá červená kontrastuje s nejtemnější černou.

Ergonomický a pohodlný prostor pro cestující Vám zpříjemní a usnadní cesty za hranici všedních dnů. Clio Rip Curl nabízí vybavení plně odpovídající potřebám milovníků vodních a zimních sportů. Jeho součástí jsou speciální gumové rohože a pevná schránka v zavazadlovém prostoru odolná proti pronikání písku a sněhu. Vůz Clio Rip Curl je svým Audio Connexion Boxem s přípojkou pro přenosná přehrávací zařízení rovněž stoprocentně úzpůsoben k poslechu hudby.

Jeho dva motory TCE 100 k a 1,5 dCi FAP plně respektující životní prostředí jsou skutečnou inovací. Požitek z řízení je umocněn jejich nízkou spotřebou a minimální emisí výfukových plynů. Vůz Clio by Rip Curl je konkrétním důkazem partnerství společností Renault a Rip Curl, spolupráce, která se bude i nadále vyvíjet.
www.renaultrevue.cz
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce