Google překladač: English Deutsch

Ano! A jde to i v prostředí, nad nímž jste už dávno zlomili hůl! Jedinou správnou volbou je víceúčelová utěrka Tork Premium 570, která má několik výjimečných charakteristik: je odolná vůči různým chemikáliím, roztrhání i horku a absolutně účinná. Ať už pracujete kdekoli a používáte jakékoli čisticí prostředky, s těmito utěrkami vám půjde čištění mnohem snáz.

Proč? Víceúčelová utěrka je vyrobena z vysoce kvalitní netkané textilie, která výborně spolupracuje s rozpouštědly. Při práci se rozpouštědlo uvolňuje postupně, čímž dochází ke snížení jeho spotřeby. Utěrka zajišťuje 100% absorpci kapalin, mastnoty a dalších nečistot, efektivní vyčištění i těch nejvíce namáhaných součástek a částí strojů, ale také profesionální ochranu rukou před vysokými teplotami. Můžete ji tak použít například i pro přenášení opravdu horkých nádob nebo čištění kuchyňského zařízení a nečekat na vychladnutí materiálu.

Vtip a vysoká efektivita utěrek spočívá v jejich patentované struktuře. Na první pohled i omak připomíná textil, ale nenechte se mýlit! Právě fakt, že je vyrobena z netkané textilie a má v sobě velmi drobné póry, které v sobě špínu uzavřou a nedovolí jí zpětně se zachytit na čištěném povrchu, zajišťuje její odolnost a maximální absorpci nečistot. Jednoduše řečeno: víceúčelová utěrka Tork Premium 570 je odpovědí na požadavek profesionálního a nenáročného čištění opravdu velmi namáhaných a znečištěných provozů.

 

SCA Hygiene Products, s.r.o.
Tissue Europe
Sokolovská 94, 186 00 Praha 8
Česká republika

Tel: (+420) 221 706 111
Fax: (+420) 221 706 333
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.tork.cz