Google překladač: English Deutsch
Parker Hannifin Icount

Společnost Parker Hannifin uvádí na trh zásadní inovaci v oblasti monitoringu znečištění filtračních systémů – analyzátor a detektor pevných částic s názvem Icount. Filtry udržují v čistotě vzduch i celou řadu tekutin, zajišťujících plynulý provoz a dlouhou životnost mnohých strojů a zařízení. Filtrační technologie jsou stejně tak důležité při ochraně životního prostředí. „Spojení ekonomických a ekologických aspektů je základním principem jakékoliv naší činnosti,“ říká Marco van Boven, obchodní manažer Evropské divize hydraulických filtrů Parker filtrace, která má sídlo v holandském městě Arnhem. Analyzátor a detektor pevných částic Icount měří stupeň znečištění v hydraulickém systému. Toto zařízení se využívá pro nepřetržité měření stavu hydraulické kapaliny. V případě, že naměřený stav vybočí z nastavených hranic, vyšle zařízení signál radiační jednotce nebo GSM a stejně tak vydá zvukový signál obslužnému personálu.

ICOUNTpd-02.jpg

Zákazník se tak může včas rozhodnout o výměně filtru nebo náplně a dosáhnout tak optimální účinnost a také chránit životní prostředí. Zařízení je určené pro aplikace obsahující nákladnou proporcionální nebo servotechniku. Divize filtrace společnosti Parker dodává k těmto systémům i sady Par-Test na rozbor tekutin. Na vzorku tekutiny, oleje i vody, Par-Test zajistí kompletní laboratorní analýzu.

Nejčastěji je zmíněný systém Icount nasazován například v těžebních strojích využívaných v lesnictví, ve stavebních strojích na úpravy terénu a přesun půdy, v hydraulických vrtných systémech, využíván je také v průmyslových vysokozdvižných vozících či ve větrných elektrárnách.

Zařízení Icount je k dispozici pro přímé zákazníky v obchodně-servisní pobočce Parker Hannifin v Praze Klecany a pro ostatní zákazníky v síti distributorů společnosti Parker Hannifin.
www.parker.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..