Google překladač: English Deutsch

Čipové sady řady Intel® 3 Series, dosud kódově označované „Bearlake“, umožňují dosáhnout vysokých výkonů a přitom ještě zlepšit úsporu energie. Zároveň tyto čipové sady umožňují výrobu stylových a tichých počítačů. Počítače s těmito čipovými sadami přinášejí nejen obraz a zvuk v kvalitě specializované spotřební elektroniky, ale i nové možnosti zabezpečení a správy pro podnikové uživatele. Stanou se tak základem nových generací procesorové technologie Intel® Viiv™ a Intel® vPro™, kódově označovaných „Salt Creek“ a „Weybridge“.

chip.jpg

Čipové sady Intel 3 Series podporují paměti DDR2 na 800 MHz a DDR3 s přenosovými rychlostmi až 1333 MHz, což zajistí rychlý přístup k souborům a rychlejší reakce počítače. Nové čipové sady rovněž podporují rozhraní PCI Express* 2.0, které zvětšuje šíři pásma pro grafické karty na dvojnásobek a podporuje technologii Intel® Turbo Memory, jež umožní rychlejší start operačního systému i aplikací.

Rodina čipových sad Intel 3 Series zahrnuje též verze s integrovanou grafikou – sady Intel® G33 a G35 Express. Tyto produkty jsou vybaveny technologií Intel® Clear Video pro lepší přehrávání obrazu a podporou rozhraní HDMI (High Definition Media Interface). Výrobci počítačů mohou pomocí těchto sad zákazníkům nabídnout rovněž podporu přehrávání HD DVD* a Blu-ray* diků za cenu nižší než u většiny grafických karet. Kromě toho obsahuje sada G35 hardwarovou podporu MS DX10 zajišťující jemnější a realističtější vykreslení 3D grafiky.

Grafické systémy Intel® plně podporují Windows* Vista Home Premium a rozhraní Windows* Aero. Všechny čipové sady Intel 3 Series uživatelům umožňují doplnění až šesti externích disků pro další zvýšení ochrany dat a výkonu počítače, nabízejí Intel® High Definition Audio s prostorovým zvukem až 7.1 v kvalitě domácího kina a technologii Intel® Quiet System, která snižuje hluk a zahřívání PC při zachování vysokého výkonu.

Čipové sady Intel® G33 a P35 Express jsou v prodeji od dubna a modely Intel® Q33 a Q35 Express jdou do distribuce již v těchto dnech, ještě před plánovaným uvedením v třetím čtvrtletí 2007. Čipové sady Intel® G35 Express a pokročilé sady Intel® X38 s duální grafikou, určené náročným uživatelům, budou k dostání během 90 dní.

Společnost Intel je světovým lídrem v oblasti výroby a vývoje polovodičů, technologií, produktů a iniciativ s cílem soustavně zlepšovat pracovní prostředí a životy lidí. Další informace o společnosti Intel a rovněž fotografie a podrobné technické údaje jsou dostupné na www.intel.com