Google překladač: English Deutsch

Firma Bosch, vynálezce upínacího systému SDS, bude tento systém výměny přídavného příslušenství bez použití nástrojů používat i v budoucnosti na svých multifunkčních pilách: multifunkční pila GOP 300 SCE Professional je prvním nástrojem na trhu, jehož příslušenství lze vyměnit, namontovat a nastavit bez použití přídavného příslušenství jako jsou například upevňovací kolíčky anebo upínací šrouby. Odjistěte aretační držák, vložte příslušenství a zajistěte aretační držák – takto vyměníte příslušenství za velice krátkou dobu. Kromě toho má multifunkční pila dvanáctibodové upínaní nástrojů, které je vyrobené v souladu s normou OIS (Oscillating Interface System). Tudíž můžete upnout veškeré druhy příslušenství a nástrojů, které jsou v souladu s touto normou, což zvyšuje univerzálnost této pily. Oscilační pohyb nástrojů a příslušenství umožňuje přesné a cílené nastavení polohy vůči zpracovávanému dílu a přesné řezání součástí bez vzniku trhlinek anebo poškození materiálu.

bos1

Univerzální, výkonná a kompaktní
Ať potřebujete provádět ponorné řezy do měkkého anebo tvrdého dřeva, vyrovnat podlahové lišty anebo brousit smirkovým papírem blízko okrajů: multifunkční pila GOP 300 SCE Professional je spolehlivé nářadí pro všechny druhy prořezávání a podřezávání, zařezávání a provádění různých opravných prací na materiálu. Tím pádem usnadňuje práci profesionálním řemeslníkům v oboru vnitřních domovních instalací – např. truhlářům, pokladačům podlah a zámečníkům v dílnách, kuchyních a dělníkům při práci s nábytkem. Vybavená 300 – Wattovým motorem je tato multifunkční pila nejvýkonnějším nářadím ve své třídě. Systém konstantní elektroniky zajišťuje konstantní a neměnnou hodnotu oscilací pod zatížením a tudíž i nepřetržitý postup prováděných prací i při náročných druzích pracovních aplikací, jakou je ponorné řezání, anebo při odstranění drobných kamínků v betonu. Během práce vám nářadí pohodlně sedí v ruce díky úzkému obvodu rukojeti.

bos2Mezi další výhody patří přednastavení rychlosti, což umožňuje nastavit nářadí tak, aby vyhovovalo různým výměnným nástavcům a odlišným druhům pracovních materiálů, pogumované povrchy rukojeti a integrovaná kuličková průchodka poskytuje obrovskou pružnost při každé pracovní situaci a zabraňuje přetržení a poškození kabelu.

Multifunkční pila GOP 300 SCE Professional je dostupná ve specializovaných maloobchodních prodejnách za doporučenou prodejní cenu v těchto verzích:

V přepravním systému L-Boxx + 3 druhy nástavců za 7290 Kč vč. DPH.

V přepravním systému L-Boxx + 8 druhů nástavců pro řezání a broušení a 40 listů brusného papíru různé hrubosti. za 9490 Kč vč. DPH

Firma Bosch rovněž nabízí komplexní paletu příslušenství pro elektricky napájené multifunkční pily.

 

Technické údaje GOP 300 SCE Professional

Jmenovitý příkon 300 Wattů

Volnoběžné otáčky 8,000 to 20,000 min-1

Úhel oscilace vlevo/vpravo 1.4°

Hmotnost 1.6 kg

 

www.bosch.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..