Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin Industrial (PHI) oznámila, že zaměstnává ve svém chomutovském výrobním závodě dosud rekordních 736 zaměstnanců. V průběhu druhého pololetí minulého a začátku letošního roku tak navýšila počet svých pracovníků téměř o 8 procent. Z hlediska zaměstnanecké struktury se nejvíce od července loňského roku zvýšil počet zaměstnanců pracujících v závodě na dobu neurčitou, a to o 15 %. Z celkového počtu zaměstnanců tito pracovníci tvoří 92 %. PHI se touto dynamikou růstu řadí mezi významné regionální zaměstnavatele. „Naší prioritou je poskytnout svým zaměstnancům dlouhodobou jistotu práce, včetně výhod, které kontrakty na dobu neurčitou přinášejí. Nabízíme například zážitkové bonusy nebo důchodové připojištění, které dlouholetým zaměstnancům v rámci odvětví poskytujeme v nadstandardní výši,“ uvedla Miroslava Holienčinová, personální manažerka Parker Hannifin pro Českou republiku. „Soustavně se samozřejmě staráme o profesní vzdělávání našich zaměstnanců a poskytujeme jim tak možnost dalšího profesního růstu.“

Parker-Hannifin-Industrial1.jpg

Na základě dohody s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR má mít chomutovský závod společnosti Parker ke konci letošního roku celkem 683 zaměstnanců na dobu neurčitou, na konci února jich přitom bylo již 676. V dohodě se mimo jiné Parker zavazuje, že počet zaměstnanců dlouhodobě udrží. Většinu pracovníků tvoří dělnické profese (operátoři strojů, obráběči a pod.), kromě nich Parker zaměstnává také specialisty kvality, procesní inženýry a další THP pracovníky.

Ve výrobním závodě Parker Hannifin Industrial v současnosti působí celkem 6 divizí. Nejpočetnější (zaměstnává celkem 285 pracovníků) je přitom divize „automotive“, která vyrábí vedení a další komponenty klimatizací pro automobily. Druhou největší divizí, (245 pracovníků), je v současnosti divize tekutinových přípojek, jejíž produkty se uplatňují především v hydraulických zařízeních.
www.parker.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..