Inzerce
Google překladač: English Deutsch
TESA
zpět na trhu

Po více než roční přípravě nové architektury navigačního software, přichází zpět na trh navigace „be-on-road“. Česká navigace, která se kromě jiného vyznačuje jednoduchým, uživatelsky vstřícným prostředím a přesným plánováním či přeplánováním trasy.
A to za cenu mnohem příznivější než porovnatelná konkurence (již od 4,99 Euro, tedy 125 Kč). Také je možno si vybrat standardní verzi nebo verze pro různé příležitosti jako zimní či brzy valentýnskou edici. Tyto edice obsahují navíc speciálně připravovaná prostředí pro ovládání navigace.

Pro vybrané regiony je “be-on-road” i včetně funkce „traffic intelligence“, díky které je cesta plánovaná dle aktuálního stavu dopravy v dané oblasti.
Nová architektura umožňuje vysokou spolehlivost a odpovídající rychlost na téměř jakémkoli druhu zařízení, ale především poskytuje tvůrcům možnost dalšího rozvoje k plné 3D navigaci.

Na zařízeních umožňujících GPRS komunikaci je možno využít i nadstavbových služeb jako aktuální počasí či kurzy měn. Autoři chtějí v této oblasti umožnit vývoj i externím vývojářům a brzy lze tedy očekávat další zajímavé služby.

Nyní je “be-on-road” navigace k dispozici na platformě Windows Mobile a Windows CE, ale tým již připravuje verze na platformě Android nebo iPhone. Navigace je schopna pracovat jak v prostředí americké GPS, tak i ruském Glonasu.

Navigace je dostupná na mapových podkladech společnosti NAVTEQ a v únoru 2011 ji budou moci využívat i fanoušci mapových dat OpenStreetMap.

Pro firemní klientelu nabízí autoři i standardizovaná API rozhraní k integraci s enterprise řešením.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce