Google překladač: English Deutsch

Řešení centrálního vysávání pomocí systému Disan zajišťuje vysoký komfort úklidu s výfukem přefiltrovaného vzduchu mimo objekt s minimální údržbou. Tento způsob údržby si ve svém administrativním centru zvolila i společnost, jejíž hodinky jsou synonymem nejvyššího stupně preciznosti a přesnosti.
Od vysávací jednotky je veden potrubní systém, který je složen z trubek různých průměrů a vede do celého objektu až k jednotlivým vysavačovým zásuvkám. Systém se spíná zasunutím hadice do zásuvky přes kontakty a bezpečný ovládací okruh 12 V.

Rolex4.jpg

V případě centrálních vysavačů Disan je sací jednotka vybavena třífázovým motorem Siemens a řídicí jednotkou s měničem. Toto řešení se v porovnání s dříve používanými systémy regulace jeví jako úspornější a levnější. Umožňuje plynulou frekvenční regulaci s postupným nabíháním otáček turbíny a úpravou výkonu zařízení na základě automatického vyhodnocování parametrů ze sondy umístěné v sacím systému.
Firma Disan vybavila systémem centrálního vysávání celou budovu sídla společnosti, což představuje celkovou délku potrubí přes 6 km, počet vysavačových zásuvek je rovných 600 a jsou umístěny v podlahách a ve stěnách. Celkem 8 vysavačů Disan umožňuje svým řízeným výkonem současnou práci 48 operátorům.