Google překladač: English Deutsch

Evropská obchodní letecká asociace (EBAA) a Národní obchodní letecká asociace oznámily, že  polečnost TAG Aviation a letiště Cannes-Mandelieu, přední firmy působící v oblasti leteckého průmyslu, obdrží na výstavě EBACE2005 Cenu evropské obchodní letecké asociace za přínos v oblasti leteckého obchodu. Roger McMullin, generální ředitel společnosti TAG Aviation, převezme jednu z těchto cen. McMullin bude oceněn za vedení prací na modernizaci letiště ve Farnborough, jediného britského letiště určeného pro obchodní letouny.

let11.jpg

Jako součást tohoto několikaletého projektu hrála firma TAG Aviation klíčovou úlohu při vytváření územního plánování a získávání příslušných osvědčení od místních úřadů a také při koordinaci hlavních renovačních prací na ranvejích a provozní infrastruktuře. Letiště nyní řídí více než 20 000 letových operací za rok, je domovem pro více než 40 letadel a je schopné přijmout všechny typy obchodních letounů.
"Infrastruktura společnosti TAG ve Farnboroughu je skvělá," řekl generální ředitel EBAA, Brian Humphries. "Učinili obrovský krok ve prospěch obchodního letectví ve Velké Británii, a to tak, že v Londýně vybudovali letiště, které je jako jediné určeno výhradně pro obchodní létání. Jsme rádi, že můžeme jejich úsilí ocenit Cenou evropské obchodní letecké asociace EBACE."
Celý personál letiště Cannes-Mandelieu bude odměněn za svou poctivou práci, která přispěla k vytvoření lepších a produktivnějších vztahů mezi představiteli letiště, komunitou obchodního létání a obyvateli žijícími v blízkosti letiště.
Jejich úsilí přispělo k vytvoření společné základny pro řešení různých problémů, jako jsou například snižování hlučnosti, ochrana životního prostředí a transparentnost leteckých provozů. V roce 2003 skupina akcionářů podepsala dohodu, která dnes slouží jako model pro budování partnerských vztahů v oblasti letectví. http://www.ebace.aero

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news