Google překladač: English Deutsch

BR Safety-Portfolio zertifiziert vyrezTÜV potvrzuje bezpečnost I/O modulů a řídicích jednotek
Jedna z předních světových technických servisních organizací, TÜV SÜD, nedávno potvrdila, že bezpečnostní moduly I/O řady X20 a řídicí jednotky od B&R splňují všechny požadavky normy EN 50156 "Elektrická zařízení na pecích a přidružených zařízeních". Tato norma se týká zejména ochranných systémů pro použití v pecích a elektrárnách.

Bezpečnostní digitální a analogové vstupy
Bezpečnostní řešení od společnosti B&R umožňuje vysokou míru modularity a výkonu při maximální dostupnosti. Bezpečnostní I/O moduly obsažené v systémech X20 nabízí široké spektrum bezpečnostních analogových a digitálních vstupů. Dokonalým příkladem je robustní teplotní vstupní modul pro termočlánky, který ukazuje, jak lze bezpečnostní produkty integrovat do systémů pecí a kotlů.
openSAFETY - bezpečná komunikace pro systémy procesního řízení
Integrovaná funkční bezpečnost nabízí obrovské výhody, a to zejména v oblasti procesního inženýrství. Žádný jiný bezpečnostní protokol nenabízí výrobním linkám stejný stupeň ochrany jako openSAFETY, díky absolutně nejrychlejším dobám odezvy, minimálním nárokům na kabeláž a bezpečnému přenosu dat skrze jakýkoli typ sběrnice.
www.br-automation.com

BR Safety-Portfolio zertifiziert s

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce