Google překladač: English Deutsch

Společnost ČD – Telematika a.s. se zúčastní prvního mezinárodního veletrhu LOGIST 2006 zaměřeného na logistiku, dopravu a manipulační a obalovou techniku, který proběhne od 10. do 12. května 2006 v Pražském veletržním areálu (PVA) v Letňanech. ČD - Telematika představí mezi stovkou vystavovatelů např. mapový portál Českých drah,

ilu-tiskove.jpg

který je sice primárně určen uživatelům v rámci ČD, ale může být modifikován také pro jiné zákazníky podle jejich potřeb. Potenciálními zákazníky mohou být orgány státní správy nebo dopravní či logistické společnosti. K vidění budou též IS POVOZ poskytující informace o pohybu vozidel a zásilek po dopravní síti či knihovny hnacích vozidel. Společnost ČD – Telematika a.s. bude vystavovat spolu s ČD Cargo ve stánku 6aA9.

Zástupci Svazu dopravy ČR se rozhodli, pro zvýšení zájmu a prestiže odvětví, uspořádat 11. května 2006 v rámci 1. ročníku mezinárodního veletrhu logistiky, dopravy, manipulační a obalové techniky LOGIST 2006 prestižní promoční akci s názvem Den dopravy.
www.cdt.cz