Google překladač: English Deutsch

V hotelu Diplomat v Praze 6 se v úterý 22.11.2005 koná Seminář firmy UGS pro stávající zákazníky a veřejnost. Společnost si Vás dovoluje  pozvat na seminář u příležitosti uvedení nové verze vlajkové lodi - CAD/CAM systému NX4 v České republice. Hlavním mottem je neustálé zvyšování efektivity vaší práce, uživatelská přívětivost a nezbytnost řízení dat. V současnosti byly také ohlášeny další produkty UGS - I-deas NX 12, NX Nastran 4, Teamcenter 2005 a UGS Velocity Series, které doplňují nabídku UGS. Poslední z nich je novinkou zaměřenou na malé a střední firmy. Světová media produkty i strategii UGS jednoznačně chválí. Tato akce je pro vás skvělou příležitostí k pochopení důležitých změn v průmyslu, na které UGS připravila nástroje pro vaši vyšší úspěšnost. Ukazuje se, že samotný CAD již nestačí, je třeba zapojit mnoho dalšího ke skutečnému zrychlení a zkvalitnění inovačního procesu.

ugs_1.jpg

Společnost by vám chtěla představit nejen systém NX4, ale podat informace i o dalších výše uvedených produktech. Bude mnoho nového i pro ty, kteří již byli částečně o NX4 informováni např. na Setkání uživatelů. Proto jsme přesvědčeni, že byste si rozhodně neměli nechat tuto akci ujít.

V případě, že se rozhodnete zúčastnit se této konference, která je zdarma a kde budete našimi hosty, prosím o vyplnění přihlášky na našem webu. http://www.ugs.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..