Google překladač: English Deutsch

Britta Cesar byla jmenována novou výkonnou ředitelkou Skanska Property Czech Republic. Britta disponuje bohatými zkušenostmi s developerských aktivit společnosti Skanska v oblasti infrastrukturních a komerčních projektů – ve společnosti působí již od roku 1998, přičemž poslední dva roky pracovala ve Stockholmu, kde měla na starost investice do nemovitostí a obchodní transakce. Předtím působila v oblasti investic do komerčních nemovitostí jak v regionu střední a východní Evropy, tak v oblasti PFI/ PPP projektů ve Velké Británii.

Na nové pozici nahradí k 1. únoru 2010 Rikarda Henrikssona, který se rozhodl společnost opustit a pokračovat ve své profesní kariéře jako Head of Project Development ve společnosti Niam.

„Mám to potěšení oznámit, že Britta Cesar se ujme úlohy výkonné ředitelky naší pobočky v České republice. Díky svým rozsáhlým zkušenostem s developerskými projekty na různých trzích a úspěchům při nemovitostních transakcích je ideální kandidátkou na tento post,“ prohlásil Richard Hultin, prezident Skanska Commercial Development Europe. „Chtěl bych rovněž využít této příležitosti a poděkovat Rikardovi za solidní práci, kterou odvedl pro společnost Skanska, a chtěl bych mu popřát hodně úspěchů do budoucnosti.“

„Jsem velice ráda, že se mi této možnosti dostalo a rovněž se těším na to, že znovu budu moci pracovat a žít v České republice,“ říká Britta Cesar. „Zaměření naší společnosti na ekologické a energeticky účinné budovy představuje pro klienty i investory velice atraktivní nabídku. V kombinaci s finanční stabilitou skupiny Skanska je toto velká příležitost pro další expanzi našich aktivit.“

Britta žije v současné době ve Stockholmu a je jí 36 let. Ve volném čase poslouchá hudbu, cvičí jógu, lyžuje, věnuje se plachtění a ráda cestuje. Je držitelkou titulu MSc v oboru zeměměřictví, se specializací na oblast financování nemovitostí na Lund Institute of Technology, University of Lund.

Skanska Commercial Development Europe je jednou ze 14 obchodních jednotek ve skupině Skanska. Svou činnost zaměřuje především na stavební a developerské aktivity administrativních budov a logistických prostor. Soustřeďuje se na development v hlavních metropolitních oblastech České republiky, Maďarska a Polska. Skanska Commercial Development Europe je rozdělena do tří lokálních společností: Skanska Property Czech Republic, Skanska Property Hungary a Skanska Property Poland.
Skanska Property Czech Republic, s.r.o., dceřiná společnost švédské skupiny Skanska Commercial Development Europe (SCDE), je zkušeným developerem v oblasti rozvoje komerčních nemovitostí. Společnost je na českém trhu aktivní od r. 1997 a v Praze realizovala řadu administrativních budov a obchodních prostor. V současné době staví kancelářské budovy v Praze a Ostravě a připravuje za Prahou výstavbu velkého logistického parku. Společnost spravuje všechny realizované projekty od prvotního konceptu přes pronájem celé budovy až po její prodej. Kancelářská budova Nordica Ostrava jako první v České republice získala certifikát GreenBuilding za energetickou úsporu.


Další informace o společnosti a jejích projektech můžete najít na: www.skanska.cz/property

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news