Google překladač: English Deutsch

Amsterdam, Lucca, Řím - atraktivní evropské destinace se staly kmotry přitažlivých navigačních přístrojů Blaupunkt. Ty tvoří společně s technicky kvalitní obrazovou navigací DVD v přístroji TravelPilot EX-V rodinu navigačních přístrojů Blaupunkt. Řidiči, kteří navigační systém považují za užitečné příslušenství, si nemohou přát více. Blaupunkt vás tak do Říma navede mnoha cestami – nejen přes Luccu.

blaupunkt.jpg

Ten, kdo by chtěl svoji osobní navigaci použít i v druhém vozidle, může nově vsadit na přístroj TravelPilot Lucca MP3, mobilní navigátor z Hildesheimu. Přístroj se dá velmi rychle nainstalovat. Navigovat můžete okamžitě. Data pro navigaci jsou v přístroji Lucca již uložena, nastavování nebo programování není nutné. S jednoduchým menu, hlasovými pokyny pro jízdu, s doporučenou trasou na mapách ve 2D nebo 3D znázornění a dynamickým objížděním kolon je pozorným navigátorem. Při přehrávání oblíbených písniček v MP3 se mobilní všeználek krom toho postará i o moderní zábavu v silničním provozu. Díky tomu představuje mimořádně nekomplikovanou alternativou mezi flexibilně použitelnými, mobilními systémy.
TravelPilot Rome je krasavcem mezi navigačními autorádii. Vyznačuje se ušlechtilým vzhledem čelního panelu s velkoplošným displejem, chromovanými otočnými regulátory s modrým podsvícením a elegantními tlačítky softkeys – design působí velkoryse a zároveň je kladen důraz na detail. Spontánní odbočky z původně zvolené cesty jsou rychle identifikovány, neboť operační paměť o kapacitě 64 MB umožňuje okamžitý nový propočet jízdní trasy – i když máte zrovna vloženo hudební CD. Mimořádný komfort nabízí přístroj Rome především také na těžce přehledných křižovatkách: Speciální zobrazení mapy vám přehledně a bezpečně ukáže správnou cestu. Kromě toho může přístroj vyhodnocovat aktuální dopravní informace prostřednictvím kanálu TMC (Traffic Message Channel – tam, kde je v provozu). Objíždění kolon na dálnicích a například spolkových silnicích v Německu se tak stává doslova hračkou. Výstrahy z kanálu TMC lze nyní přijímat i bez aktivované navigace. Rádiová část přístroje Rome vyniká osvědčeným konceptem příjmu DigiCeiver a zajišťuje mimořádnou rozlišovací ostrost zejména při velké hustotě kanálů. Mechanika CD akceptuje kompaktní disky včetně nahraných se soubory MP3 – samozřejmě i během navigace. Jde o přístroj s opravdu s vypilovaným výkonem.
Podobně přesvědčivý v technice a vybavení je přístroj TravelPilot Amsterdam koncipovaný k montáži do normované montážní šachty, který navíc okouzlí svým mimořádným poměrem cena/výkon. Jeho navigace se vyznačuje přesným a rychlým výpočtem trasy a precizními doporučeními pro jízdu. Navigace umožňuje volit mezi krátkou, rychlou či optimální trasou, disponuje rovněž možností objíždět kolony. Napojení přístroje na signál z tachometru automobilu je volitelné. Tato volba vychází vstříc přání těch automobilistů, kteří si chtějí přístroj rychle a nekomplikovaně nainstalovat sami. Autorádio přijímá pásma VKV, SV a DV, o dobrý zvuk se starají koncový zesilovač o maximálním výkonu 4 x 50 wattů a parametrický ekvalizér. Také mechanika přístroje Amsterdam je otevřena všem aktuálním formátům. Vedle běžných kompaktních disků lze přehrávat soubory MP3, a to i ze zapisovatelných disků.
Navigační systém DVD TravelPilot EX-V těží již z páté generace navigace Blaupunkt ovládané pomocí nabídek na obrazovce. Množství atraktivních vlastností výbavy se dá jen stěží přehlédnout: Mimořádně přesvědčivá je digitální mapa Evropy a rychlý propočet cesty, velmi dobře čitelný displej, stejně jako dynamické řízení objíždění kolon s využitím systému TMC. Intuitivní ovládání s názornými grafickými symboly podstatně ulehčuje zadávání údajů a zacházení se systémem. Samotná navigace probíhá dokonce s přesností na čísla popisná (tam, kde to mapové podklady umožňují). Širokoúhlý barevný monitor přitom současně umožňuje pohled na geometrii silnic nebo na aktuální pokyny pro jízdu (split screen). S přístrojem TravelPilot EX-V se mohou řidiči nechat jistě a beze stresu navigovat v silniční dopravě skoro po celé Evropě. Navigační DVD, které je součástí sériové výbavy, obsahuje sjízdné silnice v 26 zemích kontinentu a disponuje více než 600 000 tzv. zájmovými body (points of interest): Hotely, restaurace a občerstvení, čerpací stanice, parkoviště, nádraží, letiště a nemocnice.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news