Google překladač: English Deutsch

Na český trh se právě uvádí nové sluchátko Jabra BT3030. Díky nové soupravě Bluetooth stereo lze poslouchat hudbu z ultra moderního dálkového ovladače „dog-tag“, a bezpečně držet svůj mobil nebo MP3 přehrávač v kapse. Zvuky jsou při volání automaticky zastaveny. Díky tomu mužete vypadat úžasně a stále být v kontaktu.
Za báječný design vděčí BT3030 dog-tag zpracování kovu laserem, což mu dává ostrou módní linii, která odráží nejnovější světové trendy. Takový design dává nejenom úžasný vzhled, ale zajišťuje výbornou celkovou prezentaci s intuitivním LED displejem na přední straně, jehož prostřednictvím během okamžiku vidíte stav svého sluchátka, máte rychlý přehled o stavu baterie nebo vidíte že se hudba nepřehrává.
Díky využití nejnovější technologie Bluetooth, dovoluje BT3030 bezpečné držení mobilů nebo MP3 přehrávačů mimo dohled v kapse nebo v tašce a spouštění hudby právě prostřednictvím ovladače. Sluchátko automaticky zastaví hudbu při příchozím hovoru – není potřeba dělat si starost se zmeškáním hovoru, zatímco posloucháte hudbu. Ovladač dovoluje měnit skladby, přeskočit/hrát písně, změnit hlasitost a přijmout hovor. Díky zabudovanému mikrofonu vám sluchátko nepřekáží a máte volné ruce.
S Jabra BT3030 si můžete vybrat vlastní sloh. Můžete je nosit okolo krku na kovovém řetízku, nebo přizpůsobit vlastnímu způsobu navlečení, můžete je také přilepit do své bundy, na pásky nebo tašky a vyjádřit tak vlastní styl. Jabra BT3030 jsou sluchátka s vysokou kvalitou, které lze také vyměnit na jiné hudební sluchátka.
Sluchátka nabízejí dobu hovoru delší než 8 hodin, dobu poslouchání hudby více než 7 hodin, nabíjí se prostřednictvím Mini USB a dosah mají až do vzdálenosti deseti metrů.
Sluchátka podporují Bluetooth profily: profil sluchátkové soupravy a hands-free pro telefonní hovory, Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) pro průtok hudby a AVRCP pro ovladač.
BT3030 je kompatibilní s jinými zařízeními Bluetooth se specifikací Bluetooth 1.1 nebo lepší.

 

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..