Google překladač: English Deutsch

Společnost BenQ představila tři nové přírůstky do své řady digitálních fotoaparátů – modely BenQ X600, C500 a C800. Nový fotoaparát BenQ DC X600 je nejmenší fotoaparát s rozlišením 6 megapixelů na světě a je osazen objektivem značky Pentax se SMC vrstvami (Super-Multi Coating), má 3x optický zoom a velký LTPS LCD displej s úhlopříčkou 2,5". Model BenQ DC C500 je na současném trhu nejlehčí digitální fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů s objektivem, který má pevné ohnisko a fotoaparát DC C800 se vyznačuje 8 megapixelovým CCD snímačem a 3x optickým zoomem. Oba tyto fotoaparáty mají štíhlý, kompaktní design, všestranné funkce a jsou tak ideální volbou pro spotřebitele, kteří hledají vysoce kvalitní multifunkční digitální fotoaparát za přijatelnou cenu.

benq_1.gif

„Společnost BenQ opět vstupuje na celosvětovou scénu svou nabídkou digitálních fotoaparátů, které jsou vybaveny vysoce kvalitními objektivy, velkými a komfortními displeji a bohatými funkcemi v kompaktním a stylovém designu,“ řekl Peter Chen, viceprezident a generální ředitel Digital Media Business Group společnosti BenQ. „Fotoaparát BenQ DC X600 je dokonalým příkladem, jak BenQ kombinuje kvalitní technologie a úroveň designu.“

Digitální fotoaparát BenQ DC X600, vybavený též objektivem značky Pentax se SMC vrstvami (Super Multi Coating), snímá věrné a ostré fotografie s ryzí čistotou a vynikajícím kontrastem. LTPS LCD displej s úhlopříčkou 2,5" a vysokým rozlišením spolu s možností záznamu videa ve VGA rozlišení do formátu AVI (MPEG-4) s 30 snímky za vteřinu zajišťují pohodlný záznam a prohlížení video klipů. Fotoaparát BenQ X600 navíc nabízí inteligentní funkce pro editaci fotografií, včetně provádění výřezů, změn velikosti, otáčení, aplikace barevných filtrů, a editaci videa. Funkce lze snadno provést pomocí několika tlačítek bez nutnosti zpracování na počítači.

Kromě kvalitních obrazových parametrů a všestranných funkcí je BenQ DC X600 díky stylovému a neobyčejnému designu ideálním doplňkem na cestách. BenQ DC X600 je nejmenší digitální fotoaparát s rozlišením 6 megapixelů na světě, který má navíc ultra štíhlé tělo: pouhých 1,9 cm.

BenQ DC C800
Kompaktní digitální fotoaparát BenQ DC C800 je vybaven 8 megapixelovým snímacím senzorem CCD, má 3x optický zoom, zaznamenává video sekvence ve formátu MPEG-4. Velký TFT LCD displej s úhlopříčkou 2,4" a vysokou úrovní jasu umožňuje komfortní prohlížení zaznamenaných fotografií. Režim Printer umožňuje přímý tisk fotografií pomocí kompatibilních tiskáren. Režim Burst zaznamená 4 snímky v rychlém sledu jediným stiskem spouště. Fotoaparát je také možné využít jako diktafon a dodává se s vestavěnou pamětí o velikosti 32 MB.

BenQ DC C500
Módní a stylový BenQ DC C500 je na současném trhu nejlehčí digitální fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů s objektivem, který má pevné ohnisko. Tento malý a snadno přenosný fotoaparát má LCD displej s úhlopříčkou 1,7 palce s vysokým rozlišením a je kompatibilní s rozhraním PictBridge, které umožňuje snadný tisk snímků bez nutnosti používat počítač. Digitální fotoaparát BenQ DC C500 může navíc plnit i funkci webové PC kamery při video komunikaci.

Nový digitální fotoaparát BenQ DC C500 je k dostání od října a modely BenQ DC X600 a C800 budou uvedeny během listopadu.
www.benq.cz