Google překladač: English Deutsch

benq_1.gifSpolečnost BenQ představila tři nové přírůstky do své řady digitálních fotoaparátů – modely BenQ X600, C500 a C800. Nový fotoaparát BenQ DC X600 je nejmenší fotoaparát s rozlišením 6 megapixelů na světě a je osazen objektivem značky Pentax se SMC vrstvami (Super-Multi Coating), má 3x optický zoom a velký LTPS LCD displej s úhlopříčkou 2,5". Model BenQ DC C500 je na současném trhu nejlehčí digitální fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů s objektivem, který má pevné ohnisko a fotoaparát DC C800 se vyznačuje 8 megapixelovým CCD snímačem a 3x optickým zoomem. Oba tyto fotoaparáty mají štíhlý, kompaktní design, všestranné funkce a jsou tak ideální volbou pro spotřebitele, kteří hledají vysoce kvalitní multifunkční digitální fotoaparát za přijatelnou cenu.

„Společnost BenQ opět vstupuje na celosvětovou scénu svou nabídkou digitálních fotoaparátů, které jsou vybaveny vysoce kvalitními objektivy, velkými a komfortními displeji a bohatými funkcemi v kompaktním a stylovém designu,“ řekl Peter Chen, viceprezident a generální ředitel Digital Media Business Group společnosti BenQ. „Fotoaparát BenQ DC X600 je dokonalým příkladem, jak BenQ kombinuje kvalitní technologie a úroveň designu.“

Digitální fotoaparát BenQ DC X600, vybavený též objektivem značky Pentax se SMC vrstvami (Super Multi Coating), snímá věrné a ostré fotografie s ryzí čistotou a vynikajícím kontrastem. LTPS LCD displej s úhlopříčkou 2,5" a vysokým rozlišením spolu s možností záznamu videa ve VGA rozlišení do formátu AVI (MPEG-4) s 30 snímky za vteřinu zajišťují pohodlný záznam a prohlížení video klipů. Fotoaparát BenQ X600 navíc nabízí inteligentní funkce pro editaci fotografií, včetně provádění výřezů, změn velikosti, otáčení, aplikace barevných filtrů, a editaci videa. Funkce lze snadno provést pomocí několika tlačítek bez nutnosti zpracování na počítači.

Kromě kvalitních obrazových parametrů a všestranných funkcí je BenQ DC X600 díky stylovému a neobyčejnému designu ideálním doplňkem na cestách. BenQ DC X600 je nejmenší digitální fotoaparát s rozlišením 6 megapixelů na světě, který má navíc ultra štíhlé tělo: pouhých 1,9 cm.

BenQ DC C800
Kompaktní digitální fotoaparát BenQ DC C800 je vybaven 8 megapixelovým snímacím senzorem CCD, má 3x optický zoom, zaznamenává video sekvence ve formátu MPEG-4. Velký TFT LCD displej s úhlopříčkou 2,4" a vysokou úrovní jasu umožňuje komfortní prohlížení zaznamenaných fotografií. Režim Printer umožňuje přímý tisk fotografií pomocí kompatibilních tiskáren. Režim Burst zaznamená 4 snímky v rychlém sledu jediným stiskem spouště. Fotoaparát je také možné využít jako diktafon a dodává se s vestavěnou pamětí o velikosti 32 MB.

BenQ DC C500
Módní a stylový BenQ DC C500 je na současném trhu nejlehčí digitální fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů s objektivem, který má pevné ohnisko. Tento malý a snadno přenosný fotoaparát má LCD displej s úhlopříčkou 1,7 palce s vysokým rozlišením a je kompatibilní s rozhraním PictBridge, které umožňuje snadný tisk snímků bez nutnosti používat počítač. Digitální fotoaparát BenQ DC C500 může navíc plnit i funkci webové PC kamery při video komunikaci.

Nový digitální fotoaparát BenQ DC C500 je k dostání od října a modely BenQ DC X600 a C800 budou uvedeny během listopadu.
www.benq.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..