Google překladač: English Deutsch

Skupina Baumer, globální hráč v oblasti výroby průmyslových snímačů, rozšiřuje své aktivity do České republiky. Švýcarská společnost otevřela 24. června nové vývojové centrum v Brně.

Baumer

Skupina Baumer je vedoucím subjektem na mezinárodním poli vývoje a výroby průmyslových snímačů, enkodérů, měřicích přístrojů a komponentů pro automatické zpracování obrazu. Společnost na bázi rodinného podniku působí na trhu 60 let a zaměstnává asi 2 500 zaměstnanců ve 36 pobočkách v 18 zemích světa. Centrála společnosti se nachází ve městě Frauenfeld ve švýcarském kantonu Thurgau.
Nové brněnské vývojové centrum bude v budoucnu hrát klíčovou roli v zajištění vysokých kvalitativních standardů firmy. „Výzkum a vývoj jsou základním kamenem strategie naší společnosti a nezbytnou podmínkou pro nalezení nových řešení v oblasti průmyslových snímačů. S otevřením pobočky v České republice rozšiřujeme naši mezinárodní síť stávajících kompetenčních center i do této oblasti," uvedl Oliver Vietze, generální ředitel a prezident skupiny Baumer.
Rozhodnutí otevřít pobočku v Brně padlo po důkladné analýze vytipované lokace. Ve prospěch druhého největšího města v České republice a hlavního výzkumného centra v zemi nakonec rozhodlo jeho obchodu nakloněné prostředí, napojení na místní univerzitu a v neposlední řadě
jeho centrální poloha. V těsné spolupráci s hlavním sídlem společnosti ve městě Frauenfeld bude v budoucnu v Brně rozvíjen koncept efektivní automatické sériové výroby, testování prototypů stejně jako nezbytného embedded software. Martin Neumeister, ředitel R&D centra v Brně, a tým čtyř
inženýrů zahájil provoz teprve nedávno. Během příštích tří let zde bude vytvořeno 20 až 30 pracovních míst pro softwarové a testovací inženýry. Baumer Group je přední mezinárodní výrobce snímačů vzdálenosti, délky, hladiny, teploty, tlaku a dalších fyzikálních veličin, inkrementálních a absolutních snímačů úhlové polohy, měřicích zařízení a komponent pro automatické zpracování obrazu. Baumer kombinuje inovační technologie a služby orientované na zákazníka do inteligentních řešení pro automatizaci strojní i procesní výroby a nabízí unikátně široký sortiment souvisejících produktů a technologií.
S více než 2 500 zaměstnanci a s 36 výrobními závody, obchodními pobočkami a zastoupeními v 18 zemích je rodinná firma Baumer vždy blízko zákazníkům. Klientům v mnoha oborech průmyslu přináší firma podstatné výhody a zřetelnou přidanou hodnotu z celosvětově důsledně dodržovaných standardů kvality a enormního inovačního potenciálu.

 3174 Baumer Bild Opening Brno Group

Foto: (zleva): Christoph Kluser (Ředitel divize Sensor Solutions), Oliver Vietze (Baumer CEO), André Regli (Švýcarský ambasador v České republice), Joachim Tiedeke (Ředitel vývoje) and Martin Neumeister (Ředitel nového vývojového centra v Brne)

Další informace najdou zájemci na adrese www.baumer.com.Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news