Google překladač: English Deutsch

ctecka_obr1Společnost PocketBook International S.A. oficiálně potvrdila vývoj první čtečky na světě s 8” barevným displejem, který využívá technologii E Ink Triton druhé generace s nasvícením. Dosavadní zařízení s podobnými displeji bez funkce nasvícení neposkytovaly ve srovnání s novou čtečkou PocketBook tolik jasu a kontrastu. Displej používá technologii elektronického inkoustu, která je nejen šetrná pro oči, ale ve srovnání s obdobnými řešeními na bázi TFT také mnohem energeticky úspornější (baterie vydrží v závislosti na způsobu používání až jeden měsíc). Nová čtečka PocketBook osloví především ty, kdo čtou časopisy ve formátu PDF, stejně jako ty, kdo pracují s tabulkami a grafy.

Poskytne mnohem větší komfort při procházení časopisů, analýze grafů a čtení technické literatury. Tradiční vlastnost čteček PocketBook „přečtu všechno“ umožní otevřít prakticky jakýkoliv dokument v rámci všech knižních formátů. Za zdůraznění stojí speciální senzorová oblast na displeji, která je poprvé použita na podobném typu zařízení. Tato oblast reaguje na dotek a umožňuje ovládat nasvícení bez nutnosti otevírání menu. Všichni příznivci nočního čtení budou tak moci ovládat intenzitu světla pouhým dotykem na rámeček čtečky.

Společnost PocketBook předpokládá, že nová čtečka s barevným elektronickým inkoustem a nasvícením bude na evropském trhu v červnu 2013.

www.pocketbook-int.com/cz

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..