Google překladač: English Deutsch

okstrojservis1V kategorii Inovace a technika na veletrhu ITM Poznaň 2014 bylo oceněno zlatou medailí Tvářecí centrum BALTEC RNC 231 + HPP-25. Výrazné vlastnosti tohoto souřadnicového radiálního nýtovacího stroje RNC 231 jsou:
- Perfektní radiální tváření, zajišťující dokonalou pevnost nerozebíratelného spoje
- HiTech-Procesní kontrola, zajišťující 100 % kvalitu výroby a její vyhodnocení
- Flexibilita konceptu stroje, umožňuje sestavit pracoviště jak s ruční obsluhou tak i automatické stanice pro výrobní linky s přísunem výrobků na otočném stole nebo dopravníkem - vše dle konkrétního požadavku zákazníka.


Důvod ocenění:
Představovaná technika strojů BalTec pomáhá zvyšovat bezpečnost automobilů a jejich elementů. Přispívá k tomu, že se při nehodách snižuje riziko zranění a klesá tak i počet smrtelných nehod.
V automobilovém průmyslu prožívá technologie nýtování velkou renezanci – nyní pod moderním pojmenováním „Radiální tváření za studena".
Jedná se o bezpečnou spojovací technologii s vynikajícími vlastnostmi nerozebíratelného spoje. Při správném dimenzování a technologickém postupu má spoj vynikající trvanlivost a jeho pevnost je zachována, i když ostatní konstrukční díly se vlivem nárazu bortí a degradují. Toho se účelně využívá při konstrukci a výrobě bezpečnostních dílů automobilů jako jsou např. bezpečnostní pásy, zámky a držáky dveří, závěsy kapoty a dveří, řadících a řídících mechanizmů a u řady dalších dílů.
Správný technologický postup znamená nejen dokonalé radiální tváření, s definovanou tvářecí silou a dráhou v čase, ale i zajištění dokumentace a archivace tohoto procesu pro každý takto vyrobený bezpečnostní díl v autě.
Oceněné nýtovací centrum BalTec RNC 231 se systémem HPP-25 budeme vystavovat rovněž na 56. MSV v Brně v termínu 29.9. až 3.10.2014.


www.ok-strojservis.cz

okstrojservis2

 

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce