Google překladač: English Deutsch

Společnost B&B Electronics Ltd. je jeden z největších světových výrobců a distributorů komunikačních produktů pro komerční a průmyslové aplikace. Své vlastní produkty vhodně doplňuje vyzkoušenými a kvalitními produkty jiných výrobců. Nyní má zastoupení v České a Slovenské republice, výhradním distributorem se od ledna 2009 stala společnost Papouch s.r.o.

Produkty B&B Electronics můžeme rozdělit do několika skupin:
· Komunikační převodníky, extendery a moduly galvanického oddělení pro Ethernet (převodníky na linky RS232/485, jednoduché i s mnoha výstupy), USB (galvanické oddělení a prodloužení USB, převodníky na sériové linky), RS232/422/485 (převodníky, oddělovače, sériové karty, přepínače), bezdrátové převodníky (pro různé sériové standardy, WiFi, radiomodemy a další).
· I/O moduly - vstupně výstupní moduly s různými rozhraními a vlastnostmi. Jednoúčelová i stavebnicová řešení s rozhraním Ethernet, USB i sériovým. Zajímavé jsou bezdrátové I/O moduly.
· Řídící a HMI moduly - PLC, PLR (Programmable Logic Relays), průmyslové počítače a operátorské panely různých velikostí.
· Napájecí zdroje, krabičky, relé, přepěťové ochrany, kabely a mnoho dalšího.

Tak jako u B&B Electronics, i u jejího tuzemského zastoupení je kladen důraz na poskytování technické podpory, skutečné vyřešení požadavků konkrétní aplikace. Vždy je možno promluvit si se zkušeným technikem nebo si produkt zapůjčit k vyzkoušení. Ostatně na to jsou zákazníci Papouch s.r.o., tradičního českého výrobce komunikačních a měřicích převodníků, již léta zvyklí.

Všechny podrobnosti zájemce nalezne na www.bb-europe.com, stručný přehled v češtině pak na www.bb-elec.cz.

Přijďte se na tyto produkty i mnoho dalšího zajímavého podívat na veletrh Ampér do stánku Papouch s.r.o. – 3A7.