Google překladač: English Deutsch

Společnost Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, prezentuje na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV) 2011 v Brně nástroje digitálního prototypování pro výrobní a strojírenské společnosti, včetně sad aplikací Autodesk Product Design Suite 2012 a Autodesk Factory Design Suite 2012. Jednotlivé fáze digitálního prototypování od koncepčního navrhování až po správu výrobní dokumentace představuje Autodesk prostřednictvím svých autorizovaných partnerů na stánku č. 12 v pavilonu P. Autodesk na MSV zároveň premiérově ohlásil novou službu Autodesk Cloud.

Autodesk_Cloud_II

Autorizovaní partneři společnosti Autodesk na veletrhu prezentují komplexní řešení pro celý proces digitálního prototypování, který významným způsobem zefektivňuje vývoj a navrhování nových výrobků, snižuje tak náklady a urychluje uvádění nových výrobků na trh. Nástroje pro skicování a koncepční návrh založené na platformě Alias zde představuje A|W Graph. Řešení pro navrhování, simulaci, analýzu a správu výrobní dokumentace prezentují společnosti Adeon a CAD Studio. Společnost Smartplast představuje řešení pro návrh a analýzu plastových dílů a vstřikovacích forem.

Kompletní podporu tvorby digitálních prototypů poskytují letos nově ohlášené sady aplikací Autodesk Product Design Suite a Autodesk Factory Design Suite. Autodesk Product Design Suite představuje praktický, finančně výhodný balíček nástrojů pDavid_Palas_Autodesk_na_MSV_2011ro tvorbu, analýzu, simulaci a vizualizaci konstrukčních návrhů. Sada aplikací Autodesk Factory Design Suite nabízí komplexní řešení pro tvorbu návrhů výrobních závodů v prostředí 2D a 3D. Toto řešení je zejména vhodné pro strojírenské firmy a systémové integrátory, kteří potřebují lépe navrhovat a optimalizovat rozvržení výrobních linek nebo celých výrobních závodů.

Návštěvníci stánku Autodesk mají příležitost dozvědět se více o nově ohlášeném Autodesk Cloud, souboru více než deseti webových služeb, které uživatelům nabízejí větší mobilitu, nové možnosti prohlížení a sdílení dat a vyšší výpočetní výkon. Tyto služby jim pomohou lépe navrhovat, vizualizovat, simulovat a sdílet své nápady. Více informací o službě Cloud uvádí samostatná tisková zpráva „Autodesk Cloud umožňuje přistupovat k návrhovým funkcím odkudkoli a kdykoli.“

„Autodesk Cloud přináší další rozšíření možností tvorby konstrukčních návrhů,“ říká Martin Peňáz, obchodní manažer strojírenských řešení Autodesk. „České a slovenské výrobní společnosti tak získávají další nástroj pro zvyšování své flexibility, efektivity a konkurenceschopnosti na trhu.“

O společnosti Autodesk

Autodesk, Inc. je světový lídr v oblasti 3D návrhového, technického a animačního softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Software od Autodesku pro návrh, vizualizaci a simulaci svých nápadů využívají zákazníci z odvětví strojírenství a výroby, architektury, stavebnictví, médií a zábavy – včetně 15 posledních vítězů filmových Oscarů (Academy Award) za nejlepší vizuální efekty. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 nabízí Autodesk nejširší portfolio moderních softwarových aplikací pro globální trh. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webu www.autodesk.cz.