Google překladač: English Deutsch

Autodesk_Cloud_IISpolečnost Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, prezentuje na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV) 2011 v Brně nástroje digitálního prototypování pro výrobní a strojírenské společnosti, včetně sad aplikací Autodesk Product Design Suite 2012 a Autodesk Factory Design Suite 2012. Jednotlivé fáze digitálního prototypování od koncepčního navrhování až po správu výrobní dokumentace představuje Autodesk prostřednictvím svých autorizovaných partnerů na stánku č. 12 v pavilonu P. Autodesk na MSV zároveň premiérově ohlásil novou službu Autodesk Cloud.

Autorizovaní partneři společnosti Autodesk na veletrhu prezentují komplexní řešení pro celý proces digitálního prototypování, který významným způsobem zefektivňuje vývoj a navrhování nových výrobků, snižuje tak náklady a urychluje uvádění nových výrobků na trh. Nástroje pro skicování a koncepční návrh založené na platformě Alias zde představuje A|W Graph. Řešení pro navrhování, simulaci, analýzu a správu výrobní dokumentace prezentují společnosti Adeon a CAD Studio. Společnost Smartplast představuje řešení pro návrh a analýzu plastových dílů a vstřikovacích forem.

Kompletní podporu tvorby digitálních prototypů poskytují letos nově ohlášené sady aplikací Autodesk Product Design Suite a Autodesk Factory Design Suite. Autodesk Product Design Suite představuje praktický, finančně výhodný balíček nástrojů pDavid_Palas_Autodesk_na_MSV_2011ro tvorbu, analýzu, simulaci a vizualizaci konstrukčních návrhů. Sada aplikací Autodesk Factory Design Suite nabízí komplexní řešení pro tvorbu návrhů výrobních závodů v prostředí 2D a 3D. Toto řešení je zejména vhodné pro strojírenské firmy a systémové integrátory, kteří potřebují lépe navrhovat a optimalizovat rozvržení výrobních linek nebo celých výrobních závodů.

Návštěvníci stánku Autodesk mají příležitost dozvědět se více o nově ohlášeném Autodesk Cloud, souboru více než deseti webových služeb, které uživatelům nabízejí větší mobilitu, nové možnosti prohlížení a sdílení dat a vyšší výpočetní výkon. Tyto služby jim pomohou lépe navrhovat, vizualizovat, simulovat a sdílet své nápady. Více informací o službě Cloud uvádí samostatná tisková zpráva „Autodesk Cloud umožňuje přistupovat k návrhovým funkcím odkudkoli a kdykoli.“

„Autodesk Cloud přináší další rozšíření možností tvorby konstrukčních návrhů,“ říká Martin Peňáz, obchodní manažer strojírenských řešení Autodesk. „České a slovenské výrobní společnosti tak získávají další nástroj pro zvyšování své flexibility, efektivity a konkurenceschopnosti na trhu.“

O společnosti Autodesk

Autodesk, Inc. je světový lídr v oblasti 3D návrhového, technického a animačního softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Software od Autodesku pro návrh, vizualizaci a simulaci svých nápadů využívají zákazníci z odvětví strojírenství a výroby, architektury, stavebnictví, médií a zábavy – včetně 15 posledních vítězů filmových Oscarů (Academy Award) za nejlepší vizuální efekty. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 nabízí Autodesk nejširší portfolio moderních softwarových aplikací pro globální trh. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webu www.autodesk.cz.

 

 

Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
2728293031  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce