Google překladač: English Deutsch

Nový koncept od Toyoty, Auris Space byl navržen zevnitř ven. Maximálně využívá vnitřní prostor, příspívá tím k pohodlí všech cestujících a zároveň slibuje fantastickou jízdu. Designéři Toyoty tak dále rozšiřují směr „Vibrant Clarity“ – energetický design budoucnosti, který však zachovává čistotu a smysl, pro který byl stvořen. Dle slov Wahei Hirai, vedoucího designérského centra Toyota je Auris Space konceptem vysokého a prostorného vozu. Horní linie oken, krátké převisy a dopředu orientovaná architektura kabiny podtrhují vynikající dynamiku a agilitu automobilu. Používáme pro to výraz – perfektní nevyváženost.

t7_aur06_conc_intr_tcm423-4.jpg

Řidič i spolujezdci se díky designu a vysoké kvalitě interiéru s vozem velmi rychle sžijí. Inovativní střední část přístrojové desky je velmi elegantní a zároveň i praktická díky vyšší poloze řadící páky a ostatních ovládacích prvků. Volný prostor pod vyvýšenou konzolou zaručuje pocit vzdušnosti pro řidiče a spolujezdce vpředu.

Panoramatická skleněná střecha, zcela rovná podlaha mezi předními a zadními sedadly a velká prosklená plocha jsou symbolem konceptu zevnitř ven a podílí se na neuvěřitelném vnitřním prostoru a světlosti celého interiéru.

Dynamický exteriér je další silnou stránkou konceptu Auris Space. Mohutná svisle orientovaná přední část navozuje dojem ušlechtilosti, zatímco široká stavba karoserie a velmi krátké převisy spolu s 19 palcovými koly z lehkých slitin lákají ke svezení. Dynamický design dotváří zadní sdružená světla a mohutný zadní nárazník s integrovanými koncovkami výfuku.

Vrcholem konceptu Auris Space je pozoruhodný zlatý metalický lak a zlaté obložení interiéru, které dělají čest jménu Auris (Aurum je latinský výraz pro zlato) a zároveň přináší nadčasovou přitažlivost, která zaútočí na emoce v oblasti komfortu, ušlechtilosti a sofistikovanosti. Toyota vytvořením Aurisu vyjadřuje posun v myšlení zákazníků nižší střední třídy a zároveň optimismus jako jeden ze základních prvků značky Toyota.
www.toyota.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..