Google překladač: English Deutsch
TravelPilot Lucca 3.3

Atraktivní vstup do světa přenosných navigací umožňuje nový TravelPilot Lucca 3.3 od Blaupunktu. Je malý, nekomplikovaný, má jednoduché ovládání, velmi rychle nachází destinace a precizně naviguje přirozeným hlasem v češtině. Navigační data jsou v TravelPilot Lucca 3.3 již z výroby uložena v interní „flash-paměti“ o kapacitě 512 MB RAM. Na českém trhu je v prodeji varianta s instalovanými mapami pro Českou republiku, Slovensko, Polsko, Maďarsko a průjezdové trasy dalšími 14 státy východní Evropy. Za příplatek kolem tisíce korun získá zákazník tentýž model rozšířený o DVD s detailními mapovými podklady 21 států západní Evropy. Tímto výrobkem prezentuje dceřiná společnost Bosch, průkopník v oblasti automobilové navigace, již třetí generaci takzvaných zařízení Personal Navigation Device (PND).

1-CM-13757.jpg

Ovládací menu TravelPilot Lucca 3.3 je logicky uspořádáno. Osvědčená doteková obrazovka vyniká dobrou přehledností a snadnou ovladatelností. Na jasně svítícím 3,5palcovém barevném displeji zůstávají aktivní vždy pouze momentálně použitelná obslužná pole, reagující na krátký dotyk prstu. Po zadání cíle a velmi rychlém nalezení cílového místa díky nové technice přijímače GPS (Global Positioning System) se velmi názorně zobrazují silnice a doporučení cestovních tras ve 2D nebo 3D zobrazeních.

Během navigace k cíli umožňuje Lucca 3.3 s designem kompaktní ploché obrazovky reprodukci hudebních souborů MP3-/WMA z SD-paměťové karty. Hudbu nebo navigační data lze jednoduše nahrát na SD-kartu. Navíc lze na displeji přístroje výborně zobrazovat i obrázky ve formátu JPEG.

Pro co možná nejlepší integraci nového přístroje Lucca do interiéru automobilu vyvinul Blaupunkt speciální držáky. Ty se dají rychle a bezproblémově instalovat a zajišťují pevnou fixaci zařízení. Kit pro druhý vůz dovoluje kdykoli použít přístroj v dalším vozidle. Pro dodávky se vzdálenějším čelním sklem nabízí Blaupunkt samostatně vyvinutý Lucca-držák s teleskopickým ramenem. Velmi užitečný je TravelPilot Lucca 3.3 i jako kompaktní průvodce chodců při procházce v cizím městě nebo jako ukazatel na „posledních metrech“, kdy auto v určité vzdálenosti od cíle ve vnitřním městě musí být odstaveno. I toto využití dělá přenosnou navigaci od Blaupunktu atraktivní.
www.bosch.cz