Google překladač: English Deutsch

Společnost Apple byla vždy celosvětově známá svým zaměřením na školství a výuku. České zastoupení jde stejnou cestou a pomáhá produkty Apple začlenit do běžné výuky. Z toho důvodu v současnosti probíhají v českých městech semináře Apple Day Workshop, které se snaží učitele, ředitele, IT pracovníky a každého, koho zajímá školství a výuka, seznámit s platformou Apple a možnostmi, které nabízí.

Apple-ve-skolstvi1.jpg

V současnosti proběhly již dva workshopy zaměřující se na platformu Apple ve školství v Opavě a Českých Budějovicích. Toto pondělí 30. října proběhne od 9:30 třetí a největší workshop na Nové radnici na Mariánském náměstí v Praze 1. Hlavním tématem je kreativní a moderní forma výuky a především seznámení s tzv. 1-to-1 learningem, mobilní učebnou a jejím efektním nasazením.

Seminář je pořádán zdarma a je primárně určen pro každého, koho zajímají moderní metody výuky na platformě Apple. Pro účast je nutné se registrovat přímo na stránkách www.apple.cz. Seminářem bude provázet Jan Šimík, Education manager, a Petr Mára, šéfredaktor serveru MůjMac.cz.